Dijadualkan
Ligue 1Sepak mula: 18 Okt 2026, 02:45 PG GMT+8
Lille

Lille

VS

Brest

Brest
Ramalan
Keputusan perlawanan
Lille menang
59%

Perlawanan penuh

Keputusan perlawanan

Belum diselesaikan
Lille menang59%
  • Lille
    59%
  • Seri
    22%
  • Brest
    19%
ligue1-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 10:04 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Handikap

Garis Lille -0.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Lille -0.555%
  • Lille
    55%
  • Brest
    45%
ligue1-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 17:04 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah

Garis 2.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Lebih 2.552%
  • Lebih
    52%
  • Kurang
    48%
ligue1-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 17:04 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah pasukan tuan rumah

Garis 1.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Lebih 1.553%
  • Lebih
    53%
  • Kurang
    47%
ligue1-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 17:04 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah pasukan pelawat

Garis 1.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Kurang 1.563%
  • Lebih
    37%
  • Kurang
    63%
ligue1-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 17:04 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah ganjil atau genap

Belum diselesaikan
Genap51%
  • Ganjil
    49%
  • Genap
    51%
ligue1-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Peluang berganda

Belum diselesaikan
Lille atau seri81%
  • Lille atau seri
    81%
  • Lille atau Brest
    78%
  • Seri atau Brest
    41%
ligue1-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Seri pulang modal

Belum diselesaikan
Lille menang59%
  • Lille
    59%
  • Brest
    19%
  • Pulang modal
    22%
ligue1-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Julat jumlah gol

Belum diselesaikan
2-3 gol46%
  • 0-1 gol
    22%
  • 2-3 gol
    46%
  • 4-5 gol
    25%
  • 6+ gol
    7%
ligue1-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Kedua-dua pasukan jaring gol

Belum diselesaikan
Ya52%
  • Ya
    52%
  • Tidak
    48%
ligue1-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Skor tepat

Belum diselesaikan
1-011%
  • 1-0
    11%
  • 1-1
    11%
  • 2-0
    11%
  • 2-1
    10%
  • 3-0
    7%
  • 3-1
    6%
ligue1-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Pasukan pertama jaring gol

Belum diselesaikan
Lille63%
  • Lille
    63%
  • Brest
    31%
  • Tiada gol
    6%
ligue1-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Separuh masa pertama

Keputusan separuh masa pertama

Belum diselesaikan
Lille menang43%
  • Lille
    43%
  • Seri
    40%
  • Brest
    17%
ligue1-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Handikap separuh masa pertama

Garis Lille -0.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Brest +0.554%
  • Lille
    46%
  • Brest
    54%
ligue1-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 17:04 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah separuh masa pertama

Garis 1.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Kurang 1.558%
  • Lebih
    42%
  • Kurang
    58%
ligue1-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 17:04 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Lain-lain

Separuh masa / masa penuh

Belum diselesaikan
SM tuan rumah menang / MP tuan rumah menang37%
  • SM tuan rumah menang / MP tuan rumah menang
    37%
  • SM seri / MP tuan rumah menang
    19%
  • SM seri / MP seri
    14%
  • SM pelawat menang / MP pelawat menang
    10%
  • SM seri / MP pelawat menang
    7%
  • SM pelawat menang / MP seri
    4%
ligue1-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Pasaran maklumat sahaja. Tiada pertaruhan, dagangan, deposit atau jaminan keputusan.

Maklumat perlawanan

Liga
Ligue 1
Sepak mula
18 Okt 2026, 02:45 PG GMT+8
Tempat
Decathlon Arena - Stade Pierre-Mauroy
Status
Dijadualkan

Maklumat pertembungan

LilleLilleHOME
Prestasi terkini
W
L
W
W
D
W
Penilaian Elo1717 +7
BrestBrestAWAY
Prestasi terkini
W
L
L
W
D
D
Penilaian Elo1585 +9

Analisis pra-perlawanan

Penilaian kekuatan (Elo)

Lille1717
Kelebihan tuan rumah+70
Brest1585
Jurang berkesan+202

Model membandingkan Elo tuan rumah + kelebihan tuan rumah − Elo pelawat; semakin besar jurang, semakin cenderung kebarangkalian menang ke arah pasukan itu.

Kedudukan liga

# PasukanPWDLGDPts
1AS MonacoAS Monaco6420+514
2LilleLille6411+513
3Stade RennaisStade Rennais6411+213
4LyonLyon6321+711
5Paris FCParis FC6321+411
6Paris Saint-GermainParis Saint-Germain6321+311
7ToulouseToulouse7232+19
8BrestBrest6222+38
9LorientLorient622208
10NiceNice6222-28
11LensLens6213+17
12StrasbourgStrasbourg6213-17
13AngersAngers6213-37
14MarseilleMarseille6204+16
15Le MansLe Mans7133-56
16AJ AuxerreAJ Auxerre6204-86
17TroyesTroyes6114-94
18Le Havre ACLe Havre AC6024-42