Dijadualkan
Ligue 1Sepak mula: 19 Okt 2026, 02:45 PG GMT+8
Lyon

Lyon

VS

Nice

Nice
Ramalan
Keputusan perlawanan
Lyon menang
55%

Perlawanan penuh

Keputusan perlawanan

Belum diselesaikan
Lyon menang55%
  • Lyon
    55%
  • Seri
    23%
  • Nice
    22%
ligue1-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 03:04 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Handikap

Garis Lyon -0.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Lyon -0.552%
  • Lyon
    52%
  • Nice
    48%
ligue1-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 17:04 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah

Garis 2.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Lebih 2.552%
  • Lebih
    52%
  • Kurang
    48%
ligue1-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 17:04 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah pasukan tuan rumah

Garis 1.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Lebih 1.552%
  • Lebih
    52%
  • Kurang
    48%
ligue1-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 17:04 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah pasukan pelawat

Garis 1.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Kurang 1.561%
  • Lebih
    39%
  • Kurang
    61%
ligue1-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 17:04 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah ganjil atau genap

Belum diselesaikan
Ganjil54%
  • Ganjil
    54%
  • Genap
    46%
ligue1-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 03:04 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Peluang berganda

Belum diselesaikan
Lyon atau seri77%
  • Lyon atau seri
    77%
  • Lyon atau Nice
    77%
  • Seri atau Nice
    46%
ligue1-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 03:04 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Seri pulang modal

Belum diselesaikan
Lyon menang54%
  • Lyon
    54%
  • Nice
    23%
  • Pulang modal
    23%
ligue1-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 03:04 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Julat jumlah gol

Belum diselesaikan
2-3 gol41%
  • 0-1 gol
    21%
  • 2-3 gol
    41%
  • 4-5 gol
    30%
  • 6+ gol
    7%
ligue1-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 03:04 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Kedua-dua pasukan jaring gol

Belum diselesaikan
Ya56%
  • Ya
    56%
  • Tidak
    44%
ligue1-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 03:04 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Skor tepat

Belum diselesaikan
1-110%
  • 1-1
    10%
  • 2-1
    10%
  • 1-0
    9%
  • 2-0
    7%
  • 0-1
    6%
  • 2-2
    6%
ligue1-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 03:04 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Pasukan pertama jaring gol

Belum diselesaikan
Lyon59%
  • Lyon
    59%
  • Nice
    35%
  • Tiada gol
    6%
ligue1-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 03:04 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Separuh masa pertama

Keputusan separuh masa pertama

Belum diselesaikan
Seri41%
  • Lyon
    39%
  • Seri
    41%
  • Nice
    20%
ligue1-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 03:04 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Handikap separuh masa pertama

Garis Lyon -0.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Nice +0.555%
  • Lyon
    45%
  • Nice
    55%
ligue1-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 17:04 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah separuh masa pertama

Garis 1.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Kurang 1.558%
  • Lebih
    42%
  • Kurang
    58%
ligue1-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 17:04 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Lain-lain

Separuh masa / masa penuh

Belum diselesaikan
SM tuan rumah menang / MP tuan rumah menang33%
  • SM tuan rumah menang / MP tuan rumah menang
    33%
  • SM seri / MP tuan rumah menang
    18%
  • SM seri / MP seri
    14%
  • SM pelawat menang / MP pelawat menang
    12%
  • SM seri / MP pelawat menang
    9%
  • SM tuan rumah menang / MP seri
    5%
ligue1-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 03:04 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Pasaran maklumat sahaja. Tiada pertaruhan, dagangan, deposit atau jaminan keputusan.

Maklumat perlawanan

Liga
Ligue 1
Sepak mula
19 Okt 2026, 02:45 PG GMT+8
Tempat
Groupama Stadium
Status
Dijadualkan

Maklumat pertembungan

LyonLyonHOME
Prestasi terkini
W
L
W
D
W
D
W
Penilaian Elo1744 +38
NiceNiceAWAY
Prestasi terkini
W
W
L
D
L
D
Penilaian Elo1614 -35

Analisis pra-perlawanan

Penilaian kekuatan (Elo)

Lyon1700
Kelebihan tuan rumah+70
Nice1614
Jurang berkesan+156

Model membandingkan Elo tuan rumah + kelebihan tuan rumah − Elo pelawat; semakin besar jurang, semakin cenderung kebarangkalian menang ke arah pasukan itu.

Kedudukan liga

# PasukanPWDLGDPts
1AS MonacoAS Monaco6420+514
2LilleLille6411+513
3Stade RennaisStade Rennais6411+213
4LyonLyon6321+711
5Paris FCParis FC6321+411
6Paris Saint-GermainParis Saint-Germain6321+311
7ToulouseToulouse7232+19
8BrestBrest6222+38
9LorientLorient622208
10NiceNice6222-28
11LensLens6213+17
12StrasbourgStrasbourg6213-17
13AngersAngers6213-37
14MarseilleMarseille6204+16
15Le MansLe Mans7133-56
16AJ AuxerreAJ Auxerre6204-86
17TroyesTroyes6114-94
18Le Havre ACLe Havre AC6024-42