Dijadualkan
Ligue 1Sepak mula: 18 Okt 2026, 02:45 PG GMT+8
Troyes

Troyes

VS

Lens

Lens
Ramalan
Keputusan perlawanan
Lens menang
53%

Perlawanan penuh

Keputusan perlawanan

Belum diselesaikan
Lens menang53%
  • Troyes
    24%
  • Seri
    24%
  • Lens
    53%
ligue1-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 10:04 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Handikap

Garis Troyes +0.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Lens -0.551%
  • Troyes
    49%
  • Lens
    51%
ligue1-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 17:04 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah

Garis 2.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Lebih 2.552%
  • Lebih
    52%
  • Kurang
    48%
ligue1-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 17:04 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah pasukan tuan rumah

Garis 1.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Kurang 1.560%
  • Lebih
    40%
  • Kurang
    60%
ligue1-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 17:04 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah pasukan pelawat

Garis 1.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Lebih 1.551%
  • Lebih
    51%
  • Kurang
    49%
ligue1-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 17:04 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah ganjil atau genap

Belum diselesaikan
Genap51%
  • Ganjil
    49%
  • Genap
    51%
ligue1-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Peluang berganda

Belum diselesaikan
Troyes atau Lens76%
  • Troyes atau seri
    47%
  • Troyes atau Lens
    76%
  • Seri atau Lens
    76%
ligue1-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Seri pulang modal

Belum diselesaikan
Lens menang53%
  • Troyes
    24%
  • Lens
    53%
  • Pulang modal
    24%
ligue1-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Julat jumlah gol

Belum diselesaikan
2-3 gol46%
  • 0-1 gol
    22%
  • 2-3 gol
    46%
  • 4-5 gol
    25%
  • 6+ gol
    7%
ligue1-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Kedua-dua pasukan jaring gol

Belum diselesaikan
Ya55%
  • Ya
    55%
  • Tidak
    45%
ligue1-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Skor tepat

Belum diselesaikan
1-111%
  • 1-1
    11%
  • 1-2
    10%
  • 0-1
    10%
  • 0-2
    9%
  • 2-1
    6%
  • 0-0
    6%
ligue1-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Pasukan pertama jaring gol

Belum diselesaikan
Lens58%
  • Troyes
    36%
  • Lens
    58%
  • Tiada gol
    6%
ligue1-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Separuh masa pertama

Keputusan separuh masa pertama

Belum diselesaikan
Seri41%
  • Troyes
    21%
  • Seri
    41%
  • Lens
    38%
ligue1-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Handikap separuh masa pertama

Garis Troyes +0.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Troyes +0.556%
  • Troyes
    56%
  • Lens
    44%
ligue1-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 17:04 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah separuh masa pertama

Garis 1.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Kurang 1.558%
  • Lebih
    42%
  • Kurang
    58%
ligue1-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 17:04 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Lain-lain

Separuh masa / masa penuh

Belum diselesaikan
SM pelawat menang / MP pelawat menang32%
  • SM pelawat menang / MP pelawat menang
    32%
  • SM seri / MP pelawat menang
    18%
  • SM seri / MP seri
    14%
  • SM tuan rumah menang / MP tuan rumah menang
    13%
  • SM seri / MP tuan rumah menang
    9%
  • SM pelawat menang / MP seri
    5%
ligue1-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Pasaran maklumat sahaja. Tiada pertaruhan, dagangan, deposit atau jaminan keputusan.

Maklumat perlawanan

Liga
Ligue 1
Sepak mula
18 Okt 2026, 02:45 PG GMT+8
Tempat
Stade de l'Aube
Status
Dijadualkan

Maklumat pertembungan

TroyesTroyesHOME
Prestasi terkini
L
L
L
L
W
D
Penilaian Elo1407 -41
LensLensAWAY
Prestasi terkini
W
L
D
L
L
W
Penilaian Elo1614 -36

Analisis pra-perlawanan

Penilaian kekuatan (Elo)

Troyes1407
Kelebihan tuan rumah+70
Lens1614
Jurang berkesan-137

Model membandingkan Elo tuan rumah + kelebihan tuan rumah − Elo pelawat; semakin besar jurang, semakin cenderung kebarangkalian menang ke arah pasukan itu.

Kedudukan liga

# PasukanPWDLGDPts
1AS MonacoAS Monaco6420+514
2LilleLille6411+513
3Stade RennaisStade Rennais6411+213
4LyonLyon6321+711
5Paris FCParis FC6321+411
6Paris Saint-GermainParis Saint-Germain6321+311
7ToulouseToulouse7232+19
8BrestBrest6222+38
9LorientLorient622208
10NiceNice6222-28
11LensLens6213+17
12StrasbourgStrasbourg6213-17
13AngersAngers6213-37
14MarseilleMarseille6204+16
15Le MansLe Mans7133-56
16AJ AuxerreAJ Auxerre6204-86
17TroyesTroyes6114-94
18Le Havre ACLe Havre AC6024-42