Dijadualkan
La LigaSepak mula: 18 Okt 2026, 12:00 PG GMT+8
Real Betis

Real Betis

VS

Barcelona

Barcelona
Ramalan
Keputusan perlawanan
Barcelona menang
55%

Perlawanan penuh

Keputusan perlawanan

Belum diselesaikan
Barcelona menang55%
  • Real Betis
    22%
  • Seri
    23%
  • Barcelona
    55%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 10:42 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Handikap

Garis Real Betis +1.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Real Betis +1.559%
  • Real Betis
    59%
  • Barcelona
    41%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 13:42 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah

Garis 3.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Kurang 3.558%
  • Lebih
    42%
  • Kurang
    58%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 13:42 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah pasukan tuan rumah

Garis 1.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Kurang 1.560%
  • Lebih
    40%
  • Kurang
    60%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 13:42 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah pasukan pelawat

Garis 2.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Kurang 2.560%
  • Lebih
    40%
  • Kurang
    60%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 13:42 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah ganjil atau genap

Belum diselesaikan
Genap51%
  • Ganjil
    49%
  • Genap
    51%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Peluang berganda

Belum diselesaikan
Seri atau Barcelona78%
  • Real Betis atau seri
    45%
  • Real Betis atau Barcelona
    77%
  • Seri atau Barcelona
    78%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Seri pulang modal

Belum diselesaikan
Barcelona menang55%
  • Real Betis
    22%
  • Barcelona
    55%
  • Pulang modal
    23%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Julat jumlah gol

Belum diselesaikan
2-3 gol45%
  • 0-1 gol
    20%
  • 2-3 gol
    45%
  • 4-5 gol
    27%
  • 6+ gol
    8%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Kedua-dua pasukan jaring gol

Belum diselesaikan
Ya57%
  • Ya
    57%
  • Tidak
    43%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Skor tepat

Belum diselesaikan
1-111%
  • 1-1
    11%
  • 1-2
    10%
  • 0-1
    9%
  • 0-2
    9%
  • 1-3
    6%
  • 2-1
    6%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Pasukan pertama jaring gol

Belum diselesaikan
Barcelona60%
  • Real Betis
    35%
  • Barcelona
    60%
  • Tiada gol
    6%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Separuh masa pertama

Keputusan separuh masa pertama

Belum diselesaikan
Barcelona menang41%
  • Real Betis
    20%
  • Seri
    39%
  • Barcelona
    41%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Handikap separuh masa pertama

Garis Real Betis +0.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Real Betis +0.554%
  • Real Betis
    54%
  • Barcelona
    46%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 13:42 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah separuh masa pertama

Garis 1.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Kurang 1.556%
  • Lebih
    44%
  • Kurang
    56%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 13:42 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Lain-lain

Separuh masa / masa penuh

Belum diselesaikan
SM pelawat menang / MP pelawat menang35%
  • SM pelawat menang / MP pelawat menang
    35%
  • SM seri / MP pelawat menang
    17%
  • SM seri / MP seri
    13%
  • SM tuan rumah menang / MP tuan rumah menang
    12%
  • SM seri / MP tuan rumah menang
    8%
  • SM pelawat menang / MP seri
    5%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Pasaran maklumat sahaja. Tiada pertaruhan, dagangan, deposit atau jaminan keputusan.

Maklumat perlawanan

Liga
La Liga
Sepak mula
18 Okt 2026, 12:00 PG GMT+8
Tempat
Estadio La Cartuja
Status
Dijadualkan

Maklumat pertembungan

Real BetisReal BetisHOME
Prestasi terkini
W
D
W
W
W
L
W
W
Penilaian Elo1718 +32
BarcelonaBarcelonaAWAY
Prestasi terkini
W
W
W
W
W
W
W
W
Penilaian Elo1950 +58

Analisis pra-perlawanan

Penilaian kekuatan (Elo)

Real Betis1718
Kelebihan tuan rumah+70
Barcelona1950
Jurang berkesan-162

Model membandingkan Elo tuan rumah + kelebihan tuan rumah − Elo pelawat; semakin besar jurang, semakin cenderung kebarangkalian menang ke arah pasukan itu.

Kedudukan liga

# PasukanPWDLGDPts
1BarcelonaBarcelona8800+2724
2Atlético MadridAtlético Madrid8611+1019
3Real BetisReal Betis8611+519
4Real MadridReal Madrid8602+1118
5SevillaSevilla8422+114
6Real SociedadReal Sociedad8413-313
7AlavésAlavés8323+411
8Deportivo La CoruñaDeportivo La Coruña9252+111
9Celta VigoCelta Vigo8152+28
10Athletic ClubAthletic Club6222+18
11VillarrealVillarreal822408
12EspanyolEspanyol822408
13Rayo VallecanoRayo Vallecano7223-58
14GetafeGetafe8224-68
15Racing SantanderRacing Santander8224-108
16OsasunaOsasuna8224-108
17LevanteLevante8143-47
18ElcheElche8134-66
19ValenciaValencia8125-95
20MálagaMálaga8044-94