Dijadualkan
La LigaSepak mula: 18 Okt 2026, 10:15 PTG GMT+8
Celta Vigo

Celta Vigo

VS

Alavés

Alavés
Ramalan
Keputusan perlawanan
Celta Vigo menang
45%

Perlawanan penuh

Keputusan perlawanan

Belum diselesaikan
Celta Vigo menang45%
  • Celta Vigo
    45%
  • Seri
    25%
  • Alavés
    30%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 22:42 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Handikap

Garis Celta Vigo -0.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Alavés +0.552%
  • Celta Vigo
    48%
  • Alavés
    52%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 13:42 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah

Garis 2.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Lebih 2.554%
  • Lebih
    54%
  • Kurang
    46%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 13:42 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah pasukan tuan rumah

Garis 1.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Kurang 1.550%
  • Lebih
    50%
  • Kurang
    50%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 13:42 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah pasukan pelawat

Garis 1.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Kurang 1.556%
  • Lebih
    44%
  • Kurang
    56%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 13:42 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah ganjil atau genap

Belum diselesaikan
Ganjil54%
  • Ganjil
    54%
  • Genap
    46%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 22:42 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Peluang berganda

Belum diselesaikan
Celta Vigo atau Alavés75%
  • Celta Vigo atau seri
    70%
  • Celta Vigo atau Alavés
    75%
  • Seri atau Alavés
    55%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 22:42 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Seri pulang modal

Belum diselesaikan
Celta Vigo menang45%
  • Celta Vigo
    45%
  • Alavés
    30%
  • Pulang modal
    25%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 22:42 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Julat jumlah gol

Belum diselesaikan
2-3 gol41%
  • 0-1 gol
    21%
  • 2-3 gol
    41%
  • 4-5 gol
    31%
  • 6+ gol
    8%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 22:42 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Kedua-dua pasukan jaring gol

Belum diselesaikan
Ya57%
  • Ya
    57%
  • Tidak
    43%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 22:42 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Skor tepat

Belum diselesaikan
1-110%
  • 1-1
    10%
  • 2-1
    9%
  • 1-0
    8%
  • 2-2
    7%
  • 0-1
    7%
  • 1-2
    6%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 22:42 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Pasukan pertama jaring gol

Belum diselesaikan
Celta Vigo53%
  • Celta Vigo
    53%
  • Alavés
    41%
  • Tiada gol
    6%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 22:42 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Separuh masa pertama

Keputusan separuh masa pertama

Belum diselesaikan
Seri40%
  • Celta Vigo
    35%
  • Seri
    40%
  • Alavés
    25%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 22:42 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Handikap separuh masa pertama

Garis Celta Vigo -0.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Alavés +0.557%
  • Celta Vigo
    43%
  • Alavés
    57%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 13:42 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah separuh masa pertama

Garis 1.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Kurang 1.556%
  • Lebih
    44%
  • Kurang
    56%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 13:42 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Lain-lain

Separuh masa / masa penuh

Belum diselesaikan
SM tuan rumah menang / MP tuan rumah menang28%
  • SM tuan rumah menang / MP tuan rumah menang
    28%
  • SM pelawat menang / MP pelawat menang
    17%
  • SM seri / MP tuan rumah menang
    15%
  • SM seri / MP seri
    14%
  • SM seri / MP pelawat menang
    11%
  • SM tuan rumah menang / MP seri
    5%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 22:42 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Pasaran maklumat sahaja. Tiada pertaruhan, dagangan, deposit atau jaminan keputusan.

Maklumat perlawanan

Liga
La Liga
Sepak mula
18 Okt 2026, 10:15 PTG GMT+8
Tempat
Balaidos
Status
Dijadualkan

Maklumat pertembungan

Celta VigoCelta VigoHOME
Prestasi terkini
L
D
W
D
D
D
L
L
D
Penilaian Elo1635 +40
AlavésAlavésAWAY
Prestasi terkini
L
D
L
L
W
W
D
W
Penilaian Elo1565 +4

Analisis pra-perlawanan

Penilaian kekuatan (Elo)

Celta Vigo1568
Kelebihan tuan rumah+70
Alavés1565
Jurang berkesan+73

Model membandingkan Elo tuan rumah + kelebihan tuan rumah − Elo pelawat; semakin besar jurang, semakin cenderung kebarangkalian menang ke arah pasukan itu.

Kedudukan liga

# PasukanPWDLGDPts
1BarcelonaBarcelona8800+2724
2Atlético MadridAtlético Madrid8611+1019
3Real BetisReal Betis8611+519
4Real MadridReal Madrid8602+1118
5SevillaSevilla8422+114
6Real SociedadReal Sociedad8413-313
7AlavésAlavés8323+411
8Deportivo La CoruñaDeportivo La Coruña9252+111
9Celta VigoCelta Vigo8152+28
10Athletic ClubAthletic Club6222+18
11VillarrealVillarreal822408
12EspanyolEspanyol822408
13Rayo VallecanoRayo Vallecano7223-58
14GetafeGetafe8224-68
15Racing SantanderRacing Santander8224-108
16OsasunaOsasuna8224-108
17LevanteLevante8143-47
18ElcheElche8134-66
19ValenciaValencia8125-95
20MálagaMálaga8044-94