Dijadualkan
La LigaSepak mula: 19 Okt 2026, 12:30 PG GMT+8
Málaga

Málaga

VS

Real Sociedad

Real Sociedad
Ramalan
Keputusan perlawanan
Real Sociedad menang
56%

Perlawanan penuh

Keputusan perlawanan

Belum diselesaikan
Real Sociedad menang56%
  • Málaga
    21%
  • Seri
    23%
  • Real Sociedad
    56%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 00:42 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Handikap

Garis Málaga +0.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Real Sociedad -0.553%
  • Málaga
    47%
  • Real Sociedad
    53%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 13:42 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah

Garis 2.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Lebih 2.554%
  • Lebih
    54%
  • Kurang
    46%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 13:42 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah pasukan tuan rumah

Garis 1.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Kurang 1.560%
  • Lebih
    40%
  • Kurang
    60%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 13:42 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah pasukan pelawat

Garis 1.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Lebih 1.553%
  • Lebih
    53%
  • Kurang
    47%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 13:42 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah ganjil atau genap

Belum diselesaikan
Ganjil54%
  • Ganjil
    54%
  • Genap
    46%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 00:42 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Peluang berganda

Belum diselesaikan
Seri atau Real Sociedad77%
  • Málaga atau seri
    46%
  • Málaga atau Real Sociedad
    77%
  • Seri atau Real Sociedad
    77%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 00:42 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Seri pulang modal

Belum diselesaikan
Real Sociedad menang54%
  • Málaga
    23%
  • Real Sociedad
    54%
  • Pulang modal
    23%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 00:42 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Julat jumlah gol

Belum diselesaikan
2-3 gol41%
  • 0-1 gol
    21%
  • 2-3 gol
    41%
  • 4-5 gol
    31%
  • 6+ gol
    8%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 00:42 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Kedua-dua pasukan jaring gol

Belum diselesaikan
Ya57%
  • Ya
    57%
  • Tidak
    43%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 00:42 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Skor tepat

Belum diselesaikan
1-110%
  • 1-1
    10%
  • 0-1
    8%
  • 1-2
    8%
  • 2-1
    8%
  • 0-2
    7%
  • 2-2
    6%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 00:42 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Pasukan pertama jaring gol

Belum diselesaikan
Real Sociedad56%
  • Málaga
    38%
  • Real Sociedad
    56%
  • Tiada gol
    6%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 00:42 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Separuh masa pertama

Keputusan separuh masa pertama

Belum diselesaikan
Real Sociedad menang40%
  • Málaga
    21%
  • Seri
    39%
  • Real Sociedad
    40%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 00:42 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Handikap separuh masa pertama

Garis Málaga +0.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Málaga +0.554%
  • Málaga
    54%
  • Real Sociedad
    46%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 13:42 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah separuh masa pertama

Garis 1.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Kurang 1.556%
  • Lebih
    44%
  • Kurang
    56%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 13:42 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Lain-lain

Separuh masa / masa penuh

Belum diselesaikan
SM pelawat menang / MP pelawat menang34%
  • SM pelawat menang / MP pelawat menang
    34%
  • SM seri / MP pelawat menang
    17%
  • SM seri / MP seri
    13%
  • SM tuan rumah menang / MP tuan rumah menang
    13%
  • SM seri / MP tuan rumah menang
    8%
  • SM tuan rumah menang / MP seri
    5%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 00:42 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Pasaran maklumat sahaja. Tiada pertaruhan, dagangan, deposit atau jaminan keputusan.

Maklumat perlawanan

Liga
La Liga
Sepak mula
19 Okt 2026, 12:30 PG GMT+8
Tempat
La Rosaleda
Status
Dijadualkan

Maklumat pertembungan

MálagaMálagaHOME
Prestasi terkini
D
L
L
D
D
L
D
L
Penilaian Elo1417 -29
Real SociedadReal SociedadAWAY
Prestasi terkini
D
W
W
L
W
D
W
L
L
Penilaian Elo1718 +73

Analisis pra-perlawanan

Penilaian kekuatan (Elo)

Málaga1417
Kelebihan tuan rumah+70
Real Sociedad1653
Jurang berkesan-166

Model membandingkan Elo tuan rumah + kelebihan tuan rumah − Elo pelawat; semakin besar jurang, semakin cenderung kebarangkalian menang ke arah pasukan itu.

Kedudukan liga

# PasukanPWDLGDPts
1BarcelonaBarcelona8800+2724
2Atlético MadridAtlético Madrid8611+1019
3Real BetisReal Betis8611+519
4Real MadridReal Madrid8602+1118
5SevillaSevilla8422+114
6Real SociedadReal Sociedad8413-313
7AlavésAlavés8323+411
8Deportivo La CoruñaDeportivo La Coruña9252+111
9Celta VigoCelta Vigo8152+28
10Athletic ClubAthletic Club6222+18
11VillarrealVillarreal822408
12EspanyolEspanyol822408
13Rayo VallecanoRayo Vallecano7223-58
14GetafeGetafe8224-68
15Racing SantanderRacing Santander8224-108
16OsasunaOsasuna8224-108
17LevanteLevante8143-47
18ElcheElche8134-66
19ValenciaValencia8125-95
20MálagaMálaga8044-94