Dijadualkan
La LigaSepak mula: 18 Okt 2026, 08:00 PTG GMT+8
Osasuna

Osasuna

VS

Racing Santander

Racing Santander
Ramalan
Keputusan perlawanan
Osasuna menang
52%

Perlawanan penuh

Keputusan perlawanan

Belum diselesaikan
Osasuna menang52%
  • Osasuna
    52%
  • Seri
    24%
  • Racing Santander
    25%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 20:42 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Handikap

Garis Osasuna -0.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Osasuna -0.551%
  • Osasuna
    51%
  • Racing Santander
    49%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 09:42 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah

Garis 2.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Lebih 2.554%
  • Lebih
    54%
  • Kurang
    46%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 09:42 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah pasukan tuan rumah

Garis 1.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Lebih 1.552%
  • Lebih
    52%
  • Kurang
    48%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 09:42 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah pasukan pelawat

Garis 1.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Kurang 1.559%
  • Lebih
    41%
  • Kurang
    59%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 09:42 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah ganjil atau genap

Belum diselesaikan
Ganjil54%
  • Ganjil
    54%
  • Genap
    46%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 20:42 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Peluang berganda

Belum diselesaikan
Osasuna atau Racing Santander76%
  • Osasuna atau seri
    75%
  • Osasuna atau Racing Santander
    76%
  • Seri atau Racing Santander
    49%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 20:42 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Seri pulang modal

Belum diselesaikan
Osasuna menang51%
  • Osasuna
    51%
  • Racing Santander
    25%
  • Pulang modal
    24%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 20:42 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Julat jumlah gol

Belum diselesaikan
2-3 gol41%
  • 0-1 gol
    21%
  • 2-3 gol
    41%
  • 4-5 gol
    31%
  • 6+ gol
    8%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 20:42 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Kedua-dua pasukan jaring gol

Belum diselesaikan
Ya57%
  • Ya
    57%
  • Tidak
    43%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 20:42 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Skor tepat

Belum diselesaikan
1-110%
  • 1-1
    10%
  • 2-1
    10%
  • 1-0
    8%
  • 2-2
    7%
  • 2-0
    7%
  • 0-1
    6%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 20:42 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Pasukan pertama jaring gol

Belum diselesaikan
Osasuna57%
  • Osasuna
    57%
  • Racing Santander
    37%
  • Tiada gol
    6%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 20:42 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Separuh masa pertama

Keputusan separuh masa pertama

Belum diselesaikan
Seri39%
  • Osasuna
    39%
  • Seri
    39%
  • Racing Santander
    22%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 20:42 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Handikap separuh masa pertama

Garis Osasuna -0.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Racing Santander +0.556%
  • Osasuna
    44%
  • Racing Santander
    56%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 09:42 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah separuh masa pertama

Garis 1.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Kurang 1.556%
  • Lebih
    44%
  • Kurang
    56%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 09:42 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Lain-lain

Separuh masa / masa penuh

Belum diselesaikan
SM tuan rumah menang / MP tuan rumah menang32%
  • SM tuan rumah menang / MP tuan rumah menang
    32%
  • SM seri / MP tuan rumah menang
    16%
  • SM pelawat menang / MP pelawat menang
    14%
  • SM seri / MP seri
    14%
  • SM seri / MP pelawat menang
    9%
  • SM tuan rumah menang / MP seri
    5%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 20:42 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Pasaran maklumat sahaja. Tiada pertaruhan, dagangan, deposit atau jaminan keputusan.

Maklumat perlawanan

Liga
La Liga
Sepak mula
18 Okt 2026, 08:00 PTG GMT+8
Tempat
El Sadar
Status
Dijadualkan

Maklumat pertembungan

OsasunaOsasunaHOME
Prestasi terkini
L
D
L
L
L
W
W
D
Penilaian Elo1509 -51
Racing SantanderRacing SantanderAWAY
Prestasi terkini
D
L
L
W
L
W
L
D
Penilaian Elo1450 -8

Analisis pra-perlawanan

Penilaian kekuatan (Elo)

Osasuna1509
Kelebihan tuan rumah+70
Racing Santander1450
Jurang berkesan+129

Model membandingkan Elo tuan rumah + kelebihan tuan rumah − Elo pelawat; semakin besar jurang, semakin cenderung kebarangkalian menang ke arah pasukan itu.

Kedudukan liga

# PasukanPWDLGDPts
1BarcelonaBarcelona8800+2724
2Atlético MadridAtlético Madrid8611+1019
3Real BetisReal Betis8611+519
4Real MadridReal Madrid8602+1118
5SevillaSevilla8422+114
6Real SociedadReal Sociedad8413-313
7AlavésAlavés8323+411
8Deportivo La CoruñaDeportivo La Coruña9252+111
9Celta VigoCelta Vigo8152+28
10Athletic ClubAthletic Club6222+18
11VillarrealVillarreal822408
12EspanyolEspanyol822408
13Rayo VallecanoRayo Vallecano7223-58
14GetafeGetafe8224-68
15Racing SantanderRacing Santander8224-108
16OsasunaOsasuna8224-108
17LevanteLevante8143-47
18ElcheElche8134-66
19ValenciaValencia8125-95
20MálagaMálaga8044-94