Dijadualkan
La LigaSepak mula: 19 Okt 2026, 03:00 PG GMT+8
Real Madrid

Real Madrid

VS

Sevilla

Sevilla
Ramalan
Keputusan perlawanan
Real Madrid menang
68%

Perlawanan penuh

Keputusan perlawanan

Belum diselesaikan
Real Madrid menang68%
  • Real Madrid
    68%
  • Seri
    20%
  • Sevilla
    12%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 03:42 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Handikap

Garis Real Madrid -1.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Sevilla +1.553%
  • Real Madrid
    47%
  • Sevilla
    53%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 15:42 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah

Garis 3.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Kurang 3.558%
  • Lebih
    42%
  • Kurang
    58%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 15:42 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah pasukan tuan rumah

Garis 2.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Kurang 2.557%
  • Lebih
    43%
  • Kurang
    57%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 15:42 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah pasukan pelawat

Garis 1.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Kurang 1.565%
  • Lebih
    35%
  • Kurang
    65%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 15:42 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah ganjil atau genap

Belum diselesaikan
Ganjil54%
  • Ganjil
    54%
  • Genap
    46%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 03:42 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Peluang berganda

Belum diselesaikan
Real Madrid atau seri87%
  • Real Madrid atau seri
    87%
  • Real Madrid atau Sevilla
    80%
  • Seri atau Sevilla
    33%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 03:42 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Seri pulang modal

Belum diselesaikan
Real Madrid menang67%
  • Real Madrid
    67%
  • Sevilla
    14%
  • Pulang modal
    20%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 03:42 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Julat jumlah gol

Belum diselesaikan
2-3 gol41%
  • 0-1 gol
    21%
  • 2-3 gol
    41%
  • 4-5 gol
    31%
  • 6+ gol
    8%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 03:42 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Kedua-dua pasukan jaring gol

Belum diselesaikan
Ya56%
  • Ya
    56%
  • Tidak
    44%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 03:42 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Skor tepat

Belum diselesaikan
2-110%
  • 2-1
    10%
  • 1-1
    9%
  • 1-0
    9%
  • 2-0
    9%
  • 3-0
    7%
  • 0-0
    6%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 03:42 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Pasukan pertama jaring gol

Belum diselesaikan
Real Madrid67%
  • Real Madrid
    67%
  • Sevilla
    28%
  • Tiada gol
    6%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 03:42 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Separuh masa pertama

Keputusan separuh masa pertama

Belum diselesaikan
Real Madrid menang48%
  • Real Madrid
    48%
  • Seri
    37%
  • Sevilla
    14%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 03:42 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Handikap separuh masa pertama

Garis Real Madrid -0.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Sevilla +0.550%
  • Real Madrid
    50%
  • Sevilla
    50%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 15:42 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah separuh masa pertama

Garis 1.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Kurang 1.556%
  • Lebih
    44%
  • Kurang
    56%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 15:42 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Lain-lain

Separuh masa / masa penuh

Belum diselesaikan
SM tuan rumah menang / MP tuan rumah menang44%
  • SM tuan rumah menang / MP tuan rumah menang
    44%
  • SM seri / MP tuan rumah menang
    20%
  • SM seri / MP seri
    12%
  • SM pelawat menang / MP pelawat menang
    7%
  • SM seri / MP pelawat menang
    5%
  • SM tuan rumah menang / MP seri
    4%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 03:42 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Pasaran maklumat sahaja. Tiada pertaruhan, dagangan, deposit atau jaminan keputusan.

Maklumat perlawanan

Liga
La Liga
Sepak mula
19 Okt 2026, 03:00 PG GMT+8
Tempat
Santiago Bernabéu
Status
Dijadualkan

Maklumat pertembungan

Real MadridReal MadridHOME
Prestasi terkini
W
L
W
W
L
W
W
W
Penilaian Elo1878 -19
SevillaSevillaAWAY
Prestasi terkini
D
L
W
W
D
L
W
W
Penilaian Elo1654 +20

Analisis pra-perlawanan

Penilaian kekuatan (Elo)

Real Madrid1878
Kelebihan tuan rumah+70
Sevilla1654
Jurang berkesan+294

Model membandingkan Elo tuan rumah + kelebihan tuan rumah − Elo pelawat; semakin besar jurang, semakin cenderung kebarangkalian menang ke arah pasukan itu.

Kedudukan liga

# PasukanPWDLGDPts
1BarcelonaBarcelona8800+2724
2Atlético MadridAtlético Madrid8611+1019
3Real BetisReal Betis8611+519
4Real MadridReal Madrid8602+1118
5SevillaSevilla8422+114
6Real SociedadReal Sociedad8413-313
7AlavésAlavés8323+411
8Deportivo La CoruñaDeportivo La Coruña9252+111
9Celta VigoCelta Vigo8152+28
10Athletic ClubAthletic Club6222+18
11VillarrealVillarreal822408
12EspanyolEspanyol822408
13Rayo VallecanoRayo Vallecano7223-58
14GetafeGetafe8224-68
15Racing SantanderRacing Santander8224-108
16OsasunaOsasuna8224-108
17LevanteLevante8143-47
18ElcheElche8134-66
19ValenciaValencia8125-95
20MálagaMálaga8044-94