Dijadualkan
J1 LeagueSepak mula: 18 Okt 2026, 03:00 PTG GMT+8
Machida Zelvia

Machida Zelvia

VS

Avispa Fukuoka

Avispa Fukuoka
Ramalan
Keputusan perlawanan
Machida Zelvia menang
58%

Perlawanan penuh

Keputusan perlawanan

Belum diselesaikan
Machida Zelvia menang58%
  • Machida Zelvia
    58%
  • Seri
    23%
  • Avispa Fukuoka
    19%
j1-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:04 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Handikap

Garis Machida Zelvia -0.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Machida Zelvia -0.554%
  • Machida Zelvia
    54%
  • Avispa Fukuoka
    46%
j1-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 05:09 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah

Garis 2.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Lebih 2.551%
  • Lebih
    51%
  • Kurang
    49%
j1-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 05:09 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah pasukan tuan rumah

Garis 1.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Lebih 1.552%
  • Lebih
    52%
  • Kurang
    48%
j1-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 05:09 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah pasukan pelawat

Garis 1.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Kurang 1.563%
  • Lebih
    37%
  • Kurang
    63%
j1-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 05:09 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah ganjil atau genap

Belum diselesaikan
Dalam pengesahan · n=268
Ganjil54%
  • Ganjil
    54%
  • Genap
    46%
j1-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Peluang berganda

Belum diselesaikan
Dalam pengesahan · n=268
Machida Zelvia atau seri80%
  • Machida Zelvia atau seri
    80%
  • Machida Zelvia atau Avispa Fukuoka
    77%
  • Seri atau Avispa Fukuoka
    43%
j1-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Seri pulang modal

Belum diselesaikan
Dalam pengesahan · n=203
Machida Zelvia menang57%
  • Machida Zelvia
    57%
  • Avispa Fukuoka
    20%
  • Pulang modal
    23%
j1-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Julat jumlah gol

Belum diselesaikan
Dalam pengesahan · n=268
2-3 gol41%
  • 0-1 gol
    22%
  • 2-3 gol
    41%
  • 4-5 gol
    30%
  • 6+ gol
    7%
j1-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Kedua-dua pasukan jaring gol

Belum diselesaikan
Dalam pengesahan · n=268
Ya56%
  • Ya
    56%
  • Tidak
    44%
j1-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Skor tepat

Belum diselesaikan
Dalam pengesahan · n=268
1-110%
  • 1-1
    10%
  • 2-1
    10%
  • 1-0
    10%
  • 2-0
    8%
  • 0-1
    6%
  • 0-0
    6%
j1-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Pasukan pertama jaring gol

Belum diselesaikan
Dalam pengesahan · n=268
Machida Zelvia61%
  • Machida Zelvia
    61%
  • Avispa Fukuoka
    33%
  • Tiada gol
    7%
j1-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Separuh masa pertama

Keputusan separuh masa pertama

Belum diselesaikan
Dalam pengesahan · n=268
Machida Zelvia menang42%
  • Machida Zelvia
    42%
  • Seri
    40%
  • Avispa Fukuoka
    18%
j1-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Handikap separuh masa pertama

Garis Machida Zelvia -0.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Avispa Fukuoka +0.554%
  • Machida Zelvia
    46%
  • Avispa Fukuoka
    54%
j1-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 05:09 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah separuh masa pertama

Garis 1.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Kurang 1.558%
  • Lebih
    42%
  • Kurang
    58%
j1-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 05:09 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Lain-lain

Separuh masa / masa penuh

Belum diselesaikan
Dalam pengesahan · n=268
SM tuan rumah menang / MP tuan rumah menang36%
  • SM tuan rumah menang / MP tuan rumah menang
    36%
  • SM seri / MP tuan rumah menang
    18%
  • SM seri / MP seri
    14%
  • SM pelawat menang / MP pelawat menang
    11%
  • SM seri / MP pelawat menang
    8%
  • SM tuan rumah menang / MP seri
    4%
j1-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Pasaran maklumat sahaja. Tiada pertaruhan, dagangan, deposit atau jaminan keputusan.

Maklumat perlawanan

Liga
J1 League
Sepak mula
18 Okt 2026, 03:00 PTG GMT+8
Tempat
Machida Gion Stadium
Status
Dijadualkan

Analisis pra-perlawanan

Penilaian kekuatan (Elo)

Machida Zelvia1640
Kelebihan tuan rumah+70
Avispa Fukuoka1520
Jurang berkesan+190

Model membandingkan Elo tuan rumah + kelebihan tuan rumah − Elo pelawat; semakin besar jurang, semakin cenderung kebarangkalian menang ke arah pasukan itu.

Kedudukan liga

# PasukanPWDLGDPts
1Sanfrecce HiroshimaSanfrecce Hiroshima10721+1923
2FC TokyoFC Tokyo10721+1323
3Kashiwa ReysolKashiwa Reysol9702+721
4Machida ZelviaMachida Zelvia9621+1220
5Kashima AntlersKashima Antlers10613+519
6Vissel KobeVissel Kobe9612+519
7Kawasaki FrontaleKawasaki Frontale10442+516
8Yokohama F. MarinosYokohama F. Marinos10442+416
9Shimizu S-PulseShimizu S-Pulse10424-114
10Fagiano OkayamaFagiano Okayama9414013
11Urawa Red DiamondsUrawa Red Diamonds9405-512
12Cerezo OsakaCerezo Osaka10334-712
13Mito HollyhockMito Hollyhock9234-19
14Nagoya GrampusNagoya Grampus9306-69
15V-Varen NagasakiV-Varen Nagasaki10235-79
16Kyoto SangaKyoto Sanga10226-88
17Avispa FukuokaAvispa Fukuoka9216-27
18Gamba OsakaGamba Osaka10145-87
19JEF United Ichihara-ChibaJEF United Ichihara-Chiba10136-116
20Tokyo Verdy 1969Tokyo Verdy 196910046-144