Dijadualkan
J1 LeagueSepak mula: 18 Okt 2026, 12:55 PTG GMT+8
Fagiano Okayama

Fagiano Okayama

VS

Vissel Kobe

Vissel Kobe
Ramalan
Keputusan perlawanan
Vissel Kobe menang
48%

Perlawanan penuh

Keputusan perlawanan

Belum diselesaikan
Vissel Kobe menang48%
  • Fagiano Okayama
    27%
  • Seri
    24%
  • Vissel Kobe
    48%
j1-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 13:21 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Handikap

Garis Fagiano Okayama +0.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Fagiano Okayama +0.551%
  • Fagiano Okayama
    51%
  • Vissel Kobe
    49%
j1-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 01:09 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah

Garis 2.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Lebih 2.551%
  • Lebih
    51%
  • Kurang
    49%
j1-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 01:09 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah pasukan tuan rumah

Garis 1.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Kurang 1.559%
  • Lebih
    41%
  • Kurang
    59%
j1-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 01:09 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah pasukan pelawat

Garis 1.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Kurang 1.551%
  • Lebih
    49%
  • Kurang
    51%
j1-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 01:09 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah ganjil atau genap

Belum diselesaikan
Dalam pengesahan · n=268
Ganjil54%
  • Ganjil
    54%
  • Genap
    46%
j1-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Peluang berganda

Belum diselesaikan
Dalam pengesahan · n=268
Fagiano Okayama atau Vissel Kobe76%
  • Fagiano Okayama atau seri
    52%
  • Fagiano Okayama atau Vissel Kobe
    76%
  • Seri atau Vissel Kobe
    72%
j1-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Seri pulang modal

Belum diselesaikan
Dalam pengesahan · n=203
Vissel Kobe menang48%
  • Fagiano Okayama
    28%
  • Vissel Kobe
    48%
  • Pulang modal
    24%
j1-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Julat jumlah gol

Belum diselesaikan
Dalam pengesahan · n=268
2-3 gol41%
  • 0-1 gol
    22%
  • 2-3 gol
    41%
  • 4-5 gol
    30%
  • 6+ gol
    7%
j1-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Kedua-dua pasukan jaring gol

Belum diselesaikan
Dalam pengesahan · n=268
Ya56%
  • Ya
    56%
  • Tidak
    44%
j1-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Skor tepat

Belum diselesaikan
Dalam pengesahan · n=268
1-110%
  • 1-1
    10%
  • 0-1
    9%
  • 2-1
    8%
  • 1-2
    8%
  • 1-0
    7%
  • 0-2
    7%
j1-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Pasukan pertama jaring gol

Belum diselesaikan
Dalam pengesahan · n=268
Vissel Kobe52%
  • Fagiano Okayama
    41%
  • Vissel Kobe
    52%
  • Tiada gol
    7%
j1-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Separuh masa pertama

Keputusan separuh masa pertama

Belum diselesaikan
Dalam pengesahan · n=268
Seri41%
  • Fagiano Okayama
    24%
  • Seri
    41%
  • Vissel Kobe
    35%
j1-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Handikap separuh masa pertama

Garis Fagiano Okayama +0.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Fagiano Okayama +0.557%
  • Fagiano Okayama
    57%
  • Vissel Kobe
    43%
j1-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 01:09 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah separuh masa pertama

Garis 1.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Kurang 1.558%
  • Lebih
    42%
  • Kurang
    58%
j1-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 01:09 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Lain-lain

Separuh masa / masa penuh

Belum diselesaikan
Dalam pengesahan · n=268
SM pelawat menang / MP pelawat menang29%
  • SM pelawat menang / MP pelawat menang
    29%
  • SM tuan rumah menang / MP tuan rumah menang
    16%
  • SM seri / MP pelawat menang
    16%
  • SM seri / MP seri
    15%
  • SM seri / MP tuan rumah menang
    10%
  • SM tuan rumah menang / MP seri
    5%
j1-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Pasaran maklumat sahaja. Tiada pertaruhan, dagangan, deposit atau jaminan keputusan.

Maklumat perlawanan

Liga
J1 League
Sepak mula
18 Okt 2026, 12:55 PTG GMT+8
Tempat
City Light Stadium
Status
Dijadualkan

Analisis pra-perlawanan

Penilaian kekuatan (Elo)

Fagiano Okayama1530
Kelebihan tuan rumah+70
Vissel Kobe1700
Jurang berkesan-100

Model membandingkan Elo tuan rumah + kelebihan tuan rumah − Elo pelawat; semakin besar jurang, semakin cenderung kebarangkalian menang ke arah pasukan itu.

Kedudukan liga

# PasukanPWDLGDPts
1Sanfrecce HiroshimaSanfrecce Hiroshima10721+1923
2FC TokyoFC Tokyo10721+1323
3Kashiwa ReysolKashiwa Reysol9702+721
4Machida ZelviaMachida Zelvia9621+1220
5Kashima AntlersKashima Antlers10613+519
6Vissel KobeVissel Kobe9612+519
7Kawasaki FrontaleKawasaki Frontale10442+516
8Yokohama F. MarinosYokohama F. Marinos10442+416
9Shimizu S-PulseShimizu S-Pulse10424-114
10Fagiano OkayamaFagiano Okayama9414013
11Urawa Red DiamondsUrawa Red Diamonds9405-512
12Cerezo OsakaCerezo Osaka10334-712
13Mito HollyhockMito Hollyhock9234-19
14Nagoya GrampusNagoya Grampus9306-69
15V-Varen NagasakiV-Varen Nagasaki10235-79
16Kyoto SangaKyoto Sanga10226-88
17Avispa FukuokaAvispa Fukuoka9216-27
18Gamba OsakaGamba Osaka10145-87
19JEF United Ichihara-ChibaJEF United Ichihara-Chiba10136-116
20Tokyo Verdy 1969Tokyo Verdy 196910046-144