Tamat
Liga Europa UEFASepak mula: 16 Okt 2026, 03:00 PG GMT+8
Stade Rennais

Stade Rennais

2—1

OFI Crete

OFI Crete
Ramalan
Keputusan perlawanan
Stade Rennais menang
60%

Perlawanan penuh

Keputusan perlawanan

Tepat
Stade Rennais menang60%
  • Stade Rennais
    60%
  • Seri
    22%
  • OFI Crete
    18%

Sebenar 2 - 1

europa-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 13:21 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Handikap

Garis Stade Rennais -1.5
Tepat
Dalam pengesahan
OFI Crete +1.557%
  • Stade Rennais
    43%
  • OFI Crete
    57%

Sebenar 2 - 1

europa-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah

Garis 3.5
Tepat
Dalam pengesahan
Kurang 3.561%
  • Lebih
    39%
  • Kurang
    61%

Sebenar 2 - 1

europa-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah pasukan tuan rumah

Garis 2.5
Tepat
Dalam pengesahan
Kurang 2.561%
  • Lebih
    39%
  • Kurang
    61%

Sebenar 2 - 1

europa-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah pasukan pelawat

Garis 1.5
Tepat
Dalam pengesahan
Kurang 1.564%
  • Lebih
    36%
  • Kurang
    64%

Sebenar 2 - 1

europa-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah ganjil atau genap

Tepat
Dalam pengesahan · n=268
Ganjil54%
  • Ganjil
    54%
  • Genap
    46%

Sebenar 2 - 1

europa-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Peluang berganda

Tepat
Dalam pengesahan · n=268
Stade Rennais atau seri81%
  • Stade Rennais atau seri
    81%
  • Stade Rennais atau OFI Crete
    78%
  • Seri atau OFI Crete
    41%

Sebenar 2 - 1

europa-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Seri pulang modal

Tepat
Dalam pengesahan · n=203
Stade Rennais menang59%
  • Stade Rennais
    59%
  • OFI Crete
    19%
  • Pulang modal
    22%

Sebenar 2 - 1

europa-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Julat jumlah gol

Tepat
Dalam pengesahan · n=268
2-3 gol41%
  • 0-1 gol
    22%
  • 2-3 gol
    41%
  • 4-5 gol
    30%
  • 6+ gol
    7%

Sebenar 2 - 1

europa-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Kedua-dua pasukan jaring gol

Tepat
Dalam pengesahan · n=268
Ya55%
  • Ya
    55%
  • Tidak
    45%

Sebenar 2 - 1

europa-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Skor tepat

Tepat
Dalam pengesahan · n=268
2-110%
  • 2-1
    10%
  • 1-1
    10%
  • 1-0
    10%
  • 2-0
    8%
  • 0-0
    6%
  • 0-1
    6%

Sebenar 2 - 1

europa-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Pasukan pertama jaring gol

Tersasar
Dalam pengesahan · n=268
Stade Rennais62%
  • Stade Rennais
    62%
  • OFI Crete
    31%
  • Tiada gol
    7%

Sebenar 2 - 1

europa-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Separuh masa pertama

Keputusan separuh masa pertama

Tersasar
Dalam pengesahan · n=268
Stade Rennais menang43%
  • Stade Rennais
    43%
  • Seri
    40%
  • OFI Crete
    17%

Sebenar 2 - 1

europa-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Handikap separuh masa pertama

Garis Stade Rennais -0.5
Tepat
Dalam pengesahan
OFI Crete +0.553%
  • Stade Rennais
    47%
  • OFI Crete
    53%

Sebenar 0 - 1

europa-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah separuh masa pertama

Garis 1.5
Tepat
Dalam pengesahan
Kurang 1.558%
  • Lebih
    42%
  • Kurang
    58%

Sebenar 0 - 1

europa-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Lain-lain

Separuh masa / masa penuh

Tersasar
Dalam pengesahan · n=268
SM tuan rumah menang / MP tuan rumah menang37%
  • SM tuan rumah menang / MP tuan rumah menang
    37%
  • SM seri / MP tuan rumah menang
    19%
  • SM seri / MP seri
    14%
  • SM pelawat menang / MP pelawat menang
    10%
  • SM seri / MP pelawat menang
    7%
  • SM tuan rumah menang / MP seri
    4%

Sebenar 2 - 1

europa-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Pasaran maklumat sahaja. Tiada pertaruhan, dagangan, deposit atau jaminan keputusan.

Maklumat perlawanan

Liga
Liga Europa UEFA
Sepak mula
16 Okt 2026, 03:00 PG GMT+8
Tempat
Roazhon Park
Status
Tamat

Maklumat pertembungan

Stade RennaisStade RennaisHOME
Prestasi terkini
W
L
W
W
W
D
Penilaian Elo1659 +48
OFI CreteOFI CreteAWAY

Analisis pra-perlawanan

Penilaian kekuatan (Elo)

Stade Rennais1650
Kelebihan tuan rumah+60
OFI Crete1500
Jurang berkesan+210

Model membandingkan Elo tuan rumah + kelebihan tuan rumah − Elo pelawat; semakin besar jurang, semakin cenderung kebarangkalian menang ke arah pasukan itu.

Kedudukan liga

# PasukanPWDLGDPts
1JuventusJuventus2200+66
2Bayer LeverkusenBayer Leverkusen2200+66
3BenficaBenfica2200+56
4BesiktasBesiktas2200+46
5AFC BournemouthAFC Bournemouth2200+46
6Omonia NicosiaOmonia Nicosia2200+46
7FerencvarosFerencvaros2200+36
8LyonLyon2200+26
9OlympiacosOlympiacos2200+26
10SunderlandSunderland2200+26
11Sparta PragueSparta Prague2110+34
12Union St.-GilloiseUnion St.-Gilloise2110+34
13Stade RennaisStade Rennais2110+14
14Dinamo ZagrebDinamo Zagreb2110+14
15Crystal PalaceCrystal Palace2101+33
16AC MilanAC Milan2101+23
17Jagiellonia BialystokJagiellonia Bialystok2101+13
18OFI CreteOFI Crete2101+13
19TorreenseTorreense210103
20AZ AlkmaarAZ Alkmaar210103
21RB SalzburgRB Salzburg2101-33
22LillestromLillestrom2011-11
23Real SociedadReal Sociedad2011-11
24Hapoel Be'erHapoel Be'er2011-11
25Levski SofiaLevski Sofia2011-11
26SK Sturm GrazSK Sturm Graz2011-31
27NEC NijmegenNEC Nijmegen2011-51
28AnderlechtAnderlecht2002-20
29Celta VigoCelta Vigo2002-20
30TSG HoffenheimTSG Hoffenheim2002-30
31MarseilleMarseille2002-40
32Viktoria PlzenViktoria Plzen2002-40
33Ararat-ArmeniaArarat-Armenia2002-50
34CelticCeltic2002-50
35NK CeljeNK Celje2002-50
36Lech PoznanLech Poznan2002-80