Tamat
Liga Europa UEFASepak mula: 16 Okt 2026, 03:00 PG GMT+8
AFC Bournemouth

AFC Bournemouth

3—0

SK Sturm Graz

SK Sturm Graz
Ramalan
Keputusan perlawanan
AFC Bournemouth menang
53%

Perlawanan penuh

Keputusan perlawanan

Tepat
AFC Bournemouth menang53%
  • AFC Bournemouth
    53%
  • Seri
    24%
  • SK Sturm Graz
    24%

Sebenar 3 - 0

europa-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 13:21 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Handikap

Garis AFC Bournemouth -2.5
Tersasar
Dalam pengesahan
SK Sturm Graz +2.569%
  • AFC Bournemouth
    31%
  • SK Sturm Graz
    69%

Sebenar 3 - 0

europa-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah

Garis 3.5
Tepat
Dalam pengesahan
Kurang 3.561%
  • Lebih
    39%
  • Kurang
    61%

Sebenar 3 - 0

europa-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah pasukan tuan rumah

Garis 3.5
Tepat
Dalam pengesahan
Kurang 3.570%
  • Lebih
    30%
  • Kurang
    70%

Sebenar 3 - 0

europa-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah pasukan pelawat

Garis 0.5
Tersasar
Dalam pengesahan
Lebih 0.557%
  • Lebih
    57%
  • Kurang
    43%

Sebenar 3 - 0

europa-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah ganjil atau genap

Tepat
Dalam pengesahan · n=268
Ganjil54%
  • Ganjil
    54%
  • Genap
    46%

Sebenar 3 - 0

europa-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Peluang berganda

Tepat
Dalam pengesahan · n=268
AFC Bournemouth atau SK Sturm Graz76%
  • AFC Bournemouth atau seri
    76%
  • AFC Bournemouth atau SK Sturm Graz
    76%
  • Seri atau SK Sturm Graz
    48%

Sebenar 3 - 0

europa-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Seri pulang modal

Tepat
Dalam pengesahan · n=203
AFC Bournemouth menang52%
  • AFC Bournemouth
    52%
  • SK Sturm Graz
    24%
  • Pulang modal
    24%

Sebenar 3 - 0

europa-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Julat jumlah gol

Tepat
Dalam pengesahan · n=268
2-3 gol41%
  • 0-1 gol
    22%
  • 2-3 gol
    41%
  • 4-5 gol
    30%
  • 6+ gol
    7%

Sebenar 3 - 0

europa-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Kedua-dua pasukan jaring gol

Tersasar
Dalam pengesahan · n=268
Ya56%
  • Ya
    56%
  • Tidak
    44%

Sebenar 3 - 0

europa-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Skor tepat

Tersasar
Dalam pengesahan · n=268
1-110%
  • 1-1
    10%
  • 2-1
    10%
  • 1-0
    9%
  • 2-0
    7%
  • 0-1
    7%
  • 0-0
    6%

Sebenar 3 - 0

europa-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Pasukan pertama jaring gol

Tepat
Dalam pengesahan · n=268
AFC Bournemouth57%
  • AFC Bournemouth
    57%
  • SK Sturm Graz
    36%
  • Tiada gol
    7%

Sebenar 3 - 0

europa-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Separuh masa pertama

Keputusan separuh masa pertama

Tersasar
Dalam pengesahan · n=268
Seri41%
  • AFC Bournemouth
    39%
  • Seri
    41%
  • SK Sturm Graz
    21%

Sebenar 3 - 0

europa-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Handikap separuh masa pertama

Garis AFC Bournemouth -1.5
Tepat
Dalam pengesahan
SK Sturm Graz +1.569%
  • AFC Bournemouth
    31%
  • SK Sturm Graz
    69%

Sebenar 1 - 0

europa-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah separuh masa pertama

Garis 1.5
Tepat
Dalam pengesahan
Kurang 1.558%
  • Lebih
    42%
  • Kurang
    58%

Sebenar 1 - 0

europa-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Lain-lain

Separuh masa / masa penuh

Tepat
Dalam pengesahan · n=268
SM tuan rumah menang / MP tuan rumah menang32%
  • SM tuan rumah menang / MP tuan rumah menang
    32%
  • SM seri / MP tuan rumah menang
    17%
  • SM seri / MP seri
    14%
  • SM pelawat menang / MP pelawat menang
    13%
  • SM seri / MP pelawat menang
    9%
  • SM tuan rumah menang / MP seri
    5%

Sebenar 3 - 0

europa-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Pasaran maklumat sahaja. Tiada pertaruhan, dagangan, deposit atau jaminan keputusan.

Maklumat perlawanan

Liga
Liga Europa UEFA
Sepak mula
16 Okt 2026, 03:00 PG GMT+8
Tempat
Vitality Stadium
Status
Tamat

Maklumat pertembungan

AFC BournemouthAFC BournemouthHOME
Prestasi terkini
L
L
D
D
D
L
Penilaian Elo1692 +135
SK Sturm GrazSK Sturm GrazAWAY

Analisis pra-perlawanan

Penilaian kekuatan (Elo)

AFC Bournemouth1670
Kelebihan tuan rumah+60
SK Sturm Graz1590
Jurang berkesan+140

Model membandingkan Elo tuan rumah + kelebihan tuan rumah − Elo pelawat; semakin besar jurang, semakin cenderung kebarangkalian menang ke arah pasukan itu.

Kedudukan liga

# PasukanPWDLGDPts
1JuventusJuventus2200+66
2Bayer LeverkusenBayer Leverkusen2200+66
3BenficaBenfica2200+56
4BesiktasBesiktas2200+46
5AFC BournemouthAFC Bournemouth2200+46
6Omonia NicosiaOmonia Nicosia2200+46
7FerencvarosFerencvaros2200+36
8LyonLyon2200+26
9OlympiacosOlympiacos2200+26
10SunderlandSunderland2200+26
11Sparta PragueSparta Prague2110+34
12Union St.-GilloiseUnion St.-Gilloise2110+34
13Stade RennaisStade Rennais2110+14
14Dinamo ZagrebDinamo Zagreb2110+14
15Crystal PalaceCrystal Palace2101+33
16AC MilanAC Milan2101+23
17Jagiellonia BialystokJagiellonia Bialystok2101+13
18OFI CreteOFI Crete2101+13
19TorreenseTorreense210103
20AZ AlkmaarAZ Alkmaar210103
21RB SalzburgRB Salzburg2101-33
22LillestromLillestrom2011-11
23Real SociedadReal Sociedad2011-11
24Hapoel Be'erHapoel Be'er2011-11
25Levski SofiaLevski Sofia2011-11
26SK Sturm GrazSK Sturm Graz2011-31
27NEC NijmegenNEC Nijmegen2011-51
28AnderlechtAnderlecht2002-20
29Celta VigoCelta Vigo2002-20
30TSG HoffenheimTSG Hoffenheim2002-30
31MarseilleMarseille2002-40
32Viktoria PlzenViktoria Plzen2002-40
33Ararat-ArmeniaArarat-Armenia2002-50
34CelticCeltic2002-50
35NK CeljeNK Celje2002-50
36Lech PoznanLech Poznan2002-80