Tamat
Liga Europa UEFASepak mula: 16 Okt 2026, 12:45 PG GMT+8
RB Salzburg

RB Salzburg

0—4

AC Milan

AC Milan
Ramalan
Keputusan perlawanan
AC Milan menang
44%

Perlawanan penuh

Keputusan perlawanan

Tepat
AC Milan menang44%
  • RB Salzburg
    31%
  • Seri
    25%
  • AC Milan
    44%

Sebenar 0 - 4

europa-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 13:21 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Handikap

Garis RB Salzburg +0.5
Tersasar
Dalam pengesahan
RB Salzburg +0.553%
  • RB Salzburg
    53%
  • AC Milan
    47%

Sebenar 0 - 4

europa-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah

Garis 2.5
Tepat
Dalam pengesahan
Lebih 2.551%
  • Lebih
    51%
  • Kurang
    49%

Sebenar 0 - 4

europa-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah pasukan tuan rumah

Garis 1.5
Tepat
Dalam pengesahan
Kurang 1.558%
  • Lebih
    42%
  • Kurang
    58%

Sebenar 0 - 4

europa-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah pasukan pelawat

Garis 1.5
Tersasar
Dalam pengesahan
Kurang 1.553%
  • Lebih
    47%
  • Kurang
    53%

Sebenar 0 - 4

europa-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah ganjil atau genap

Tersasar
Dalam pengesahan · n=268
Ganjil54%
  • Ganjil
    54%
  • Genap
    46%

Sebenar 0 - 4

europa-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Peluang berganda

Tepat
Dalam pengesahan · n=268
RB Salzburg atau AC Milan75%
  • RB Salzburg atau seri
    57%
  • RB Salzburg atau AC Milan
    75%
  • Seri atau AC Milan
    68%

Sebenar 0 - 4

europa-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Seri pulang modal

Tepat
Dalam pengesahan · n=203
AC Milan menang43%
  • RB Salzburg
    32%
  • AC Milan
    43%
  • Pulang modal
    25%

Sebenar 0 - 4

europa-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Julat jumlah gol

Tersasar
Dalam pengesahan · n=268
2-3 gol41%
  • 0-1 gol
    22%
  • 2-3 gol
    41%
  • 4-5 gol
    30%
  • 6+ gol
    7%

Sebenar 0 - 4

europa-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Kedua-dua pasukan jaring gol

Tersasar
Dalam pengesahan · n=268
Ya56%
  • Ya
    56%
  • Tidak
    44%

Sebenar 0 - 4

europa-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Skor tepat

Tersasar
Dalam pengesahan · n=268
1-110%
  • 1-1
    10%
  • 2-1
    8%
  • 0-1
    8%
  • 1-0
    7%
  • 1-2
    7%
  • 0-0
    6%

Sebenar 0 - 4

europa-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Pasukan pertama jaring gol

Tepat
Dalam pengesahan · n=268
AC Milan49%
  • RB Salzburg
    44%
  • AC Milan
    49%
  • Tiada gol
    7%

Sebenar 0 - 4

europa-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Separuh masa pertama

Keputusan separuh masa pertama

Tersasar
Dalam pengesahan · n=268
Seri41%
  • RB Salzburg
    26%
  • Seri
    41%
  • AC Milan
    32%

Sebenar 0 - 4

europa-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Handikap separuh masa pertama

Garis RB Salzburg +0.5
Tersasar
Dalam pengesahan
RB Salzburg +0.558%
  • RB Salzburg
    58%
  • AC Milan
    42%

Sebenar 0 - 2

europa-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah separuh masa pertama

Garis 1.5
Tersasar
Dalam pengesahan
Kurang 1.558%
  • Lebih
    42%
  • Kurang
    58%

Sebenar 0 - 2

europa-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Lain-lain

Separuh masa / masa penuh

Tepat
Dalam pengesahan · n=268
SM pelawat menang / MP pelawat menang26%
  • SM pelawat menang / MP pelawat menang
    26%
  • SM tuan rumah menang / MP tuan rumah menang
    19%
  • SM seri / MP seri
    15%
  • SM seri / MP pelawat menang
    15%
  • SM seri / MP tuan rumah menang
    12%
  • SM tuan rumah menang / MP seri
    5%

Sebenar 0 - 4

europa-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Pasaran maklumat sahaja. Tiada pertaruhan, dagangan, deposit atau jaminan keputusan.

Maklumat perlawanan

Liga
Liga Europa UEFA
Sepak mula
16 Okt 2026, 12:45 PG GMT+8
Tempat
Red Bull Arena Salzburg
Status
Tamat

Maklumat pertembungan

RB SalzburgRB SalzburgHOME
AC MilanAC MilanAWAY
Prestasi terkini
D
W
D
D
W
W
Penilaian Elo1801 +7

Analisis pra-perlawanan

Penilaian kekuatan (Elo)

RB Salzburg1650
Kelebihan tuan rumah+60
AC Milan1770
Jurang berkesan-60

Model membandingkan Elo tuan rumah + kelebihan tuan rumah − Elo pelawat; semakin besar jurang, semakin cenderung kebarangkalian menang ke arah pasukan itu.

Kedudukan liga

# PasukanPWDLGDPts
1JuventusJuventus2200+66
2Bayer LeverkusenBayer Leverkusen2200+66
3BenficaBenfica2200+56
4BesiktasBesiktas2200+46
5AFC BournemouthAFC Bournemouth2200+46
6Omonia NicosiaOmonia Nicosia2200+46
7FerencvarosFerencvaros2200+36
8LyonLyon2200+26
9OlympiacosOlympiacos2200+26
10SunderlandSunderland2200+26
11Sparta PragueSparta Prague2110+34
12Union St.-GilloiseUnion St.-Gilloise2110+34
13Stade RennaisStade Rennais2110+14
14Dinamo ZagrebDinamo Zagreb2110+14
15Crystal PalaceCrystal Palace2101+33
16AC MilanAC Milan2101+23
17Jagiellonia BialystokJagiellonia Bialystok2101+13
18OFI CreteOFI Crete2101+13
19TorreenseTorreense210103
20AZ AlkmaarAZ Alkmaar210103
21RB SalzburgRB Salzburg2101-33
22LillestromLillestrom2011-11
23Real SociedadReal Sociedad2011-11
24Hapoel Be'erHapoel Be'er2011-11
25Levski SofiaLevski Sofia2011-11
26SK Sturm GrazSK Sturm Graz2011-31
27NEC NijmegenNEC Nijmegen2011-51
28AnderlechtAnderlecht2002-20
29Celta VigoCelta Vigo2002-20
30TSG HoffenheimTSG Hoffenheim2002-30
31MarseilleMarseille2002-40
32Viktoria PlzenViktoria Plzen2002-40
33Ararat-ArmeniaArarat-Armenia2002-50
34CelticCeltic2002-50
35NK CeljeNK Celje2002-50
36Lech PoznanLech Poznan2002-80