Tamat
Liga Europa UEFASepak mula: 16 Okt 2026, 12:45 PG GMT+8
Lyon

Lyon

3—2

Crystal Palace

Crystal Palace
Ramalan
Keputusan perlawanan
Lyon menang
50%

Perlawanan penuh

Keputusan perlawanan

Tepat
Lyon menang50%
  • Lyon
    50%
  • Seri
    24%
  • Crystal Palace
    26%

Sebenar 3 - 2

europa-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 13:21 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Handikap

Garis Lyon -0.5
Tersasar
Dalam pengesahan
Crystal Palace +0.550%
  • Lyon
    50%
  • Crystal Palace
    50%

Sebenar 3 - 2

europa-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah

Garis 2.5
Tepat
Dalam pengesahan
Lebih 2.551%
  • Lebih
    51%
  • Kurang
    49%

Sebenar 3 - 2

europa-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah pasukan tuan rumah

Garis 1.5
Tersasar
Dalam pengesahan
Kurang 1.551%
  • Lebih
    49%
  • Kurang
    51%

Sebenar 3 - 2

europa-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah pasukan pelawat

Garis 1.5
Tersasar
Dalam pengesahan
Kurang 1.560%
  • Lebih
    40%
  • Kurang
    60%

Sebenar 3 - 2

europa-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah ganjil atau genap

Tepat
Dalam pengesahan · n=268
Ganjil54%
  • Ganjil
    54%
  • Genap
    46%

Sebenar 3 - 2

europa-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Peluang berganda

Tepat
Dalam pengesahan · n=268
Lyon atau Crystal Palace76%
  • Lyon atau seri
    73%
  • Lyon atau Crystal Palace
    76%
  • Seri atau Crystal Palace
    51%

Sebenar 3 - 2

europa-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Seri pulang modal

Tepat
Dalam pengesahan · n=203
Lyon menang49%
  • Lyon
    49%
  • Crystal Palace
    27%
  • Pulang modal
    24%

Sebenar 3 - 2

europa-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Julat jumlah gol

Tersasar
Dalam pengesahan · n=268
2-3 gol41%
  • 0-1 gol
    22%
  • 2-3 gol
    41%
  • 4-5 gol
    30%
  • 6+ gol
    7%

Sebenar 3 - 2

europa-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Kedua-dua pasukan jaring gol

Tepat
Dalam pengesahan · n=268
Ya56%
  • Ya
    56%
  • Tidak
    44%

Sebenar 3 - 2

europa-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Skor tepat

Tersasar
Dalam pengesahan · n=268
1-110%
  • 1-1
    10%
  • 2-1
    10%
  • 1-0
    9%
  • 0-1
    7%
  • 2-0
    7%
  • 0-0
    6%

Sebenar 3 - 2

europa-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Pasukan pertama jaring gol

Tepat
Dalam pengesahan · n=268
Lyon55%
  • Lyon
    55%
  • Crystal Palace
    38%
  • Tiada gol
    7%

Sebenar 3 - 2

europa-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Separuh masa pertama

Keputusan separuh masa pertama

Tersasar
Dalam pengesahan · n=268
Seri41%
  • Lyon
    37%
  • Seri
    41%
  • Crystal Palace
    22%

Sebenar 3 - 2

europa-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Handikap separuh masa pertama

Garis Lyon -0.5
Tersasar
Dalam pengesahan
Crystal Palace +0.557%
  • Lyon
    43%
  • Crystal Palace
    57%

Sebenar 2 - 0

europa-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah separuh masa pertama

Garis 1.5
Tersasar
Dalam pengesahan
Kurang 1.558%
  • Lebih
    42%
  • Kurang
    58%

Sebenar 2 - 0

europa-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Lain-lain

Separuh masa / masa penuh

Tepat
Dalam pengesahan · n=268
SM tuan rumah menang / MP tuan rumah menang30%
  • SM tuan rumah menang / MP tuan rumah menang
    30%
  • SM seri / MP tuan rumah menang
    16%
  • SM pelawat menang / MP pelawat menang
    15%
  • SM seri / MP seri
    15%
  • SM seri / MP pelawat menang
    10%
  • SM tuan rumah menang / MP seri
    5%

Sebenar 3 - 2

europa-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Pasaran maklumat sahaja. Tiada pertaruhan, dagangan, deposit atau jaminan keputusan.

Maklumat perlawanan

Liga
Liga Europa UEFA
Sepak mula
16 Okt 2026, 12:45 PG GMT+8
Tempat
Groupama Stadium
Status
Tamat

Maklumat pertembungan

LyonLyonHOME
Prestasi terkini
L
W
D
W
D
W
Penilaian Elo1744 +38
Crystal PalaceCrystal PalaceAWAY
Prestasi terkini
W
D
L
W
L
L
Penilaian Elo1666 +103

Analisis pra-perlawanan

Penilaian kekuatan (Elo)

Lyon1730
Kelebihan tuan rumah+60
Crystal Palace1680
Jurang berkesan+110

Model membandingkan Elo tuan rumah + kelebihan tuan rumah − Elo pelawat; semakin besar jurang, semakin cenderung kebarangkalian menang ke arah pasukan itu.

Kedudukan liga

# PasukanPWDLGDPts
1JuventusJuventus2200+66
2Bayer LeverkusenBayer Leverkusen2200+66
3BenficaBenfica2200+56
4BesiktasBesiktas2200+46
5AFC BournemouthAFC Bournemouth2200+46
6Omonia NicosiaOmonia Nicosia2200+46
7FerencvarosFerencvaros2200+36
8LyonLyon2200+26
9OlympiacosOlympiacos2200+26
10SunderlandSunderland2200+26
11Sparta PragueSparta Prague2110+34
12Union St.-GilloiseUnion St.-Gilloise2110+34
13Stade RennaisStade Rennais2110+14
14Dinamo ZagrebDinamo Zagreb2110+14
15Crystal PalaceCrystal Palace2101+33
16AC MilanAC Milan2101+23
17Jagiellonia BialystokJagiellonia Bialystok2101+13
18OFI CreteOFI Crete2101+13
19TorreenseTorreense210103
20AZ AlkmaarAZ Alkmaar210103
21RB SalzburgRB Salzburg2101-33
22LillestromLillestrom2011-11
23Real SociedadReal Sociedad2011-11
24Hapoel Be'erHapoel Be'er2011-11
25Levski SofiaLevski Sofia2011-11
26SK Sturm GrazSK Sturm Graz2011-31
27NEC NijmegenNEC Nijmegen2011-51
28AnderlechtAnderlecht2002-20
29Celta VigoCelta Vigo2002-20
30TSG HoffenheimTSG Hoffenheim2002-30
31MarseilleMarseille2002-40
32Viktoria PlzenViktoria Plzen2002-40
33Ararat-ArmeniaArarat-Armenia2002-50
34CelticCeltic2002-50
35NK CeljeNK Celje2002-50
36Lech PoznanLech Poznan2002-80