Tamat
Liga Europa UEFASepak mula: 16 Okt 2026, 03:00 PG GMT+8
Jagiellonia Bialystok

Jagiellonia Bialystok

3—1

Ararat-Armenia

Ararat-Armenia
Ramalan
Keputusan perlawanan
Jagiellonia Bialystok menang
57%

Perlawanan penuh

Keputusan perlawanan

Tepat
Jagiellonia Bialystok menang57%
  • Jagiellonia Bialystok
    57%
  • Seri
    23%
  • Ararat-Armenia
    20%

Sebenar 3 - 1

europa-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 13:21 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Handikap

Garis Jagiellonia Bialystok -1.5
Tersasar
Dalam pengesahan
Ararat-Armenia +1.559%
  • Jagiellonia Bialystok
    41%
  • Ararat-Armenia
    59%

Sebenar 3 - 1

europa-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah

Garis 2.5
Tepat
Dalam pengesahan
Lebih 2.551%
  • Lebih
    51%
  • Kurang
    49%

Sebenar 3 - 1

europa-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah pasukan tuan rumah

Garis 2.5
Tersasar
Dalam pengesahan
Kurang 2.562%
  • Lebih
    38%
  • Kurang
    62%

Sebenar 3 - 1

europa-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah pasukan pelawat

Garis 0.5
Tepat
Dalam pengesahan
Lebih 0.555%
  • Lebih
    55%
  • Kurang
    45%

Sebenar 3 - 1

europa-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah ganjil atau genap

Tersasar
Dalam pengesahan · n=268
Ganjil54%
  • Ganjil
    54%
  • Genap
    46%

Sebenar 3 - 1

europa-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Peluang berganda

Tepat
Dalam pengesahan · n=268
Jagiellonia Bialystok atau seri79%
  • Jagiellonia Bialystok atau seri
    79%
  • Jagiellonia Bialystok atau Ararat-Armenia
    77%
  • Seri atau Ararat-Armenia
    44%

Sebenar 3 - 1

europa-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Seri pulang modal

Tepat
Dalam pengesahan · n=203
Jagiellonia Bialystok menang56%
  • Jagiellonia Bialystok
    56%
  • Ararat-Armenia
    21%
  • Pulang modal
    23%

Sebenar 3 - 1

europa-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Julat jumlah gol

Tersasar
Dalam pengesahan · n=268
2-3 gol41%
  • 0-1 gol
    22%
  • 2-3 gol
    41%
  • 4-5 gol
    30%
  • 6+ gol
    7%

Sebenar 3 - 1

europa-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Kedua-dua pasukan jaring gol

Tepat
Dalam pengesahan · n=268
Ya56%
  • Ya
    56%
  • Tidak
    44%

Sebenar 3 - 1

europa-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Skor tepat

Tersasar
Dalam pengesahan · n=268
1-110%
  • 1-1
    10%
  • 2-1
    10%
  • 1-0
    9%
  • 2-0
    8%
  • 0-1
    7%
  • 0-0
    6%

Sebenar 3 - 1

europa-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Pasukan pertama jaring gol

Tersasar
Dalam pengesahan · n=268
Jagiellonia Bialystok60%
  • Jagiellonia Bialystok
    60%
  • Ararat-Armenia
    33%
  • Tiada gol
    7%

Sebenar 3 - 1

europa-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Separuh masa pertama

Keputusan separuh masa pertama

Tepat
Dalam pengesahan · n=268
Jagiellonia Bialystok menang41%
  • Jagiellonia Bialystok
    41%
  • Seri
    40%
  • Ararat-Armenia
    19%

Sebenar 3 - 1

europa-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Handikap separuh masa pertama

Garis Jagiellonia Bialystok -0.5
Tersasar
Dalam pengesahan
Ararat-Armenia +0.554%
  • Jagiellonia Bialystok
    46%
  • Ararat-Armenia
    54%

Sebenar 2 - 1

europa-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah separuh masa pertama

Garis 1.5
Tersasar
Dalam pengesahan
Kurang 1.558%
  • Lebih
    42%
  • Kurang
    58%

Sebenar 2 - 1

europa-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Lain-lain

Separuh masa / masa penuh

Tepat
Dalam pengesahan · n=268
SM tuan rumah menang / MP tuan rumah menang35%
  • SM tuan rumah menang / MP tuan rumah menang
    35%
  • SM seri / MP tuan rumah menang
    18%
  • SM seri / MP seri
    14%
  • SM pelawat menang / MP pelawat menang
    11%
  • SM seri / MP pelawat menang
    8%
  • SM tuan rumah menang / MP seri
    4%

Sebenar 3 - 1

europa-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Pasaran maklumat sahaja. Tiada pertaruhan, dagangan, deposit atau jaminan keputusan.

Maklumat perlawanan

Liga
Liga Europa UEFA
Sepak mula
16 Okt 2026, 03:00 PG GMT+8
Tempat
Stadion Miejski Bialystok
Status
Tamat

Analisis pra-perlawanan

Penilaian kekuatan (Elo)

Jagiellonia Bialystok1560
Kelebihan tuan rumah+60
Ararat-Armenia1440
Jurang berkesan+180

Model membandingkan Elo tuan rumah + kelebihan tuan rumah − Elo pelawat; semakin besar jurang, semakin cenderung kebarangkalian menang ke arah pasukan itu.

Kedudukan liga

# PasukanPWDLGDPts
1JuventusJuventus2200+66
2Bayer LeverkusenBayer Leverkusen2200+66
3BenficaBenfica2200+56
4BesiktasBesiktas2200+46
5AFC BournemouthAFC Bournemouth2200+46
6Omonia NicosiaOmonia Nicosia2200+46
7FerencvarosFerencvaros2200+36
8LyonLyon2200+26
9OlympiacosOlympiacos2200+26
10SunderlandSunderland2200+26
11Sparta PragueSparta Prague2110+34
12Union St.-GilloiseUnion St.-Gilloise2110+34
13Stade RennaisStade Rennais2110+14
14Dinamo ZagrebDinamo Zagreb2110+14
15Crystal PalaceCrystal Palace2101+33
16AC MilanAC Milan2101+23
17Jagiellonia BialystokJagiellonia Bialystok2101+13
18OFI CreteOFI Crete2101+13
19TorreenseTorreense210103
20AZ AlkmaarAZ Alkmaar210103
21RB SalzburgRB Salzburg2101-33
22LillestromLillestrom2011-11
23Real SociedadReal Sociedad2011-11
24Hapoel Be'erHapoel Be'er2011-11
25Levski SofiaLevski Sofia2011-11
26SK Sturm GrazSK Sturm Graz2011-31
27NEC NijmegenNEC Nijmegen2011-51
28AnderlechtAnderlecht2002-20
29Celta VigoCelta Vigo2002-20
30TSG HoffenheimTSG Hoffenheim2002-30
31MarseilleMarseille2002-40
32Viktoria PlzenViktoria Plzen2002-40
33Ararat-ArmeniaArarat-Armenia2002-50
34CelticCeltic2002-50
35NK CeljeNK Celje2002-50
36Lech PoznanLech Poznan2002-80