Dijadualkan
EredivisieSepak mula: 18 Okt 2026, 06:15 PTG GMT+8
PEC Zwolle

PEC Zwolle

VS

Go Ahead Eagles

Go Ahead Eagles
Ramalan
Keputusan perlawanan
Go Ahead Eagles menang
40%

Perlawanan penuh

Keputusan perlawanan

Belum diselesaikan
Go Ahead Eagles menang40%
  • PEC Zwolle
    35%
  • Seri
    25%
  • Go Ahead Eagles
    40%
eredivisie-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 18:21 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Handikap

Garis PEC Zwolle +0.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
PEC Zwolle +0.555%
  • PEC Zwolle
    55%
  • Go Ahead Eagles
    45%
eredivisie-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 10:21 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah

Garis 3.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Kurang 3.560%
  • Lebih
    40%
  • Kurang
    60%
eredivisie-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 10:21 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah pasukan tuan rumah

Garis 1.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Kurang 1.556%
  • Lebih
    44%
  • Kurang
    56%
eredivisie-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 10:21 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah pasukan pelawat

Garis 2.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Kurang 2.566%
  • Lebih
    34%
  • Kurang
    66%
eredivisie-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 10:21 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah ganjil atau genap

Belum diselesaikan
Dalam pengesahan · n=268
Ganjil54%
  • Ganjil
    54%
  • Genap
    46%
eredivisie-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 18:21 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Peluang berganda

Belum diselesaikan
Dalam pengesahan · n=268
PEC Zwolle atau Go Ahead Eagles75%
  • PEC Zwolle atau seri
    61%
  • PEC Zwolle atau Go Ahead Eagles
    75%
  • Seri atau Go Ahead Eagles
    64%
eredivisie-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 18:21 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Seri pulang modal

Belum diselesaikan
Dalam pengesahan · n=203
Go Ahead Eagles menang39%
  • PEC Zwolle
    36%
  • Go Ahead Eagles
    39%
  • Pulang modal
    25%
eredivisie-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 18:21 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Julat jumlah gol

Belum diselesaikan
Dalam pengesahan · n=268
2-3 gol41%
  • 0-1 gol
    22%
  • 2-3 gol
    41%
  • 4-5 gol
    30%
  • 6+ gol
    7%
eredivisie-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 18:21 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Kedua-dua pasukan jaring gol

Belum diselesaikan
Dalam pengesahan · n=268
Ya56%
  • Ya
    56%
  • Tidak
    44%
eredivisie-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 18:21 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Skor tepat

Belum diselesaikan
Dalam pengesahan · n=268
1-111%
  • 1-1
    11%
  • 2-1
    9%
  • 0-1
    8%
  • 1-0
    8%
  • 1-2
    7%
  • 0-0
    6%
eredivisie-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 18:21 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Pasukan pertama jaring gol

Belum diselesaikan
Dalam pengesahan · n=268
PEC Zwolle47%
  • PEC Zwolle
    47%
  • Go Ahead Eagles
    47%
  • Tiada gol
    7%
eredivisie-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 18:21 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Separuh masa pertama

Keputusan separuh masa pertama

Belum diselesaikan
Dalam pengesahan · n=268
Seri41%
  • PEC Zwolle
    29%
  • Seri
    41%
  • Go Ahead Eagles
    30%
eredivisie-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 18:21 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Handikap separuh masa pertama

Garis PEC Zwolle +0.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
PEC Zwolle +0.560%
  • PEC Zwolle
    60%
  • Go Ahead Eagles
    40%
eredivisie-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 10:21 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah separuh masa pertama

Garis 1.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Kurang 1.558%
  • Lebih
    42%
  • Kurang
    58%
eredivisie-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 10:21 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Lain-lain

Separuh masa / masa penuh

Belum diselesaikan
Dalam pengesahan · n=268
SM pelawat menang / MP pelawat menang23%
  • SM pelawat menang / MP pelawat menang
    23%
  • SM tuan rumah menang / MP tuan rumah menang
    21%
  • SM seri / MP seri
    15%
  • SM seri / MP pelawat menang
    14%
  • SM seri / MP tuan rumah menang
    13%
  • SM tuan rumah menang / MP seri
    5%
eredivisie-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 18:21 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Pasaran maklumat sahaja. Tiada pertaruhan, dagangan, deposit atau jaminan keputusan.

Maklumat perlawanan

Liga
Eredivisie
Sepak mula
18 Okt 2026, 06:15 PTG GMT+8
Tempat
MAC³PARK Stadion
Status
Dijadualkan

Analisis pra-perlawanan

Penilaian kekuatan (Elo)

PEC Zwolle1480
Kelebihan tuan rumah+70
Go Ahead Eagles1570
Jurang berkesan-20

Model membandingkan Elo tuan rumah + kelebihan tuan rumah − Elo pelawat; semakin besar jurang, semakin cenderung kebarangkalian menang ke arah pasukan itu.

Kedudukan liga

# PasukanPWDLGDPts
1Feyenoord RotterdamFeyenoord Rotterdam8620+2020
2PSV EindhovenPSV Eindhoven8611+1619
3AZ AlkmaarAZ Alkmaar8611+1019
4FC TwenteFC Twente8521+817
5Ajax AmsterdamAjax Amsterdam8431+1215
6FC GroningenFC Groningen8422+614
7Fortuna SittardFortuna Sittard8422-114
8HeerenveenHeerenveen9333+412
9Go Ahead EaglesGo Ahead Eagles8251+211
10ExcelsiorExcelsior9324-211
11NEC NijmegenNEC Nijmegen8233-19
12SC CambuurSC Cambuur8224-88
13FC UtrechtFC Utrecht8224-118
14Sparta RotterdamSparta Rotterdam8134-76
15TelstarTelstar8134-76
16PEC ZwollePEC Zwolle8116-154
17ADO Den HaagADO Den Haag8035-103
18Willem IIWillem II8026-162