Dijadualkan
EredivisieSepak mula: 18 Okt 2026, 08:30 PTG GMT+8
SC Cambuur

SC Cambuur

VS

AZ Alkmaar

AZ Alkmaar
Ramalan
Keputusan perlawanan
AZ Alkmaar menang
55%

Perlawanan penuh

Keputusan perlawanan

Belum diselesaikan
AZ Alkmaar menang55%
  • SC Cambuur
    22%
  • Seri
    23%
  • AZ Alkmaar
    55%
eredivisie-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 22:21 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Handikap

Garis SC Cambuur +1.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
SC Cambuur +1.560%
  • SC Cambuur
    60%
  • AZ Alkmaar
    40%
eredivisie-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 14:21 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah

Garis 3.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Kurang 3.560%
  • Lebih
    40%
  • Kurang
    60%
eredivisie-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 14:21 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah pasukan tuan rumah

Garis 1.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Kurang 1.562%
  • Lebih
    38%
  • Kurang
    62%
eredivisie-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 14:21 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah pasukan pelawat

Garis 2.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Kurang 2.562%
  • Lebih
    38%
  • Kurang
    62%
eredivisie-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 14:21 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah ganjil atau genap

Belum diselesaikan
Dalam pengesahan · n=268
Ganjil54%
  • Ganjil
    54%
  • Genap
    46%
eredivisie-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 22:21 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Peluang berganda

Belum diselesaikan
Dalam pengesahan · n=268
Seri atau AZ Alkmaar77%
  • SC Cambuur atau seri
    46%
  • SC Cambuur atau AZ Alkmaar
    77%
  • Seri atau AZ Alkmaar
    77%
eredivisie-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 22:21 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Seri pulang modal

Belum diselesaikan
Dalam pengesahan · n=203
AZ Alkmaar menang54%
  • SC Cambuur
    23%
  • AZ Alkmaar
    54%
  • Pulang modal
    23%
eredivisie-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 22:21 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Julat jumlah gol

Belum diselesaikan
Dalam pengesahan · n=268
2-3 gol41%
  • 0-1 gol
    22%
  • 2-3 gol
    41%
  • 4-5 gol
    30%
  • 6+ gol
    7%
eredivisie-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 22:21 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Kedua-dua pasukan jaring gol

Belum diselesaikan
Dalam pengesahan · n=268
Ya56%
  • Ya
    56%
  • Tidak
    44%
eredivisie-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 22:21 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Skor tepat

Belum diselesaikan
Dalam pengesahan · n=268
1-110%
  • 1-1
    10%
  • 0-1
    9%
  • 1-2
    8%
  • 0-2
    8%
  • 2-1
    8%
  • 1-0
    7%
eredivisie-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 22:21 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Pasukan pertama jaring gol

Belum diselesaikan
Dalam pengesahan · n=268
AZ Alkmaar56%
  • SC Cambuur
    37%
  • AZ Alkmaar
    56%
  • Tiada gol
    7%
eredivisie-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 22:21 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Separuh masa pertama

Keputusan separuh masa pertama

Belum diselesaikan
Dalam pengesahan · n=268
Seri41%
  • SC Cambuur
    21%
  • Seri
    41%
  • AZ Alkmaar
    38%
eredivisie-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 22:21 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Handikap separuh masa pertama

Garis SC Cambuur +0.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
SC Cambuur +0.555%
  • SC Cambuur
    55%
  • AZ Alkmaar
    45%
eredivisie-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 14:21 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah separuh masa pertama

Garis 1.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Kurang 1.558%
  • Lebih
    42%
  • Kurang
    58%
eredivisie-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 14:21 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Lain-lain

Separuh masa / masa penuh

Belum diselesaikan
Dalam pengesahan · n=268
SM pelawat menang / MP pelawat menang33%
  • SM pelawat menang / MP pelawat menang
    33%
  • SM seri / MP pelawat menang
    18%
  • SM seri / MP seri
    14%
  • SM tuan rumah menang / MP tuan rumah menang
    13%
  • SM seri / MP tuan rumah menang
    9%
  • SM tuan rumah menang / MP seri
    5%
eredivisie-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 22:21 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Pasaran maklumat sahaja. Tiada pertaruhan, dagangan, deposit atau jaminan keputusan.

Maklumat perlawanan

Liga
Eredivisie
Sepak mula
18 Okt 2026, 08:30 PTG GMT+8
Tempat
Kooi Stadium
Status
Dijadualkan

Maklumat pertembungan

SC CambuurSC CambuurHOME
AZ AlkmaarAZ AlkmaarAWAY
Prestasi terkini
W

Analisis pra-perlawanan

Penilaian kekuatan (Elo)

SC Cambuur1430
Kelebihan tuan rumah+70
AZ Alkmaar1660
Jurang berkesan-160

Model membandingkan Elo tuan rumah + kelebihan tuan rumah − Elo pelawat; semakin besar jurang, semakin cenderung kebarangkalian menang ke arah pasukan itu.

Kedudukan liga

# PasukanPWDLGDPts
1Feyenoord RotterdamFeyenoord Rotterdam8620+2020
2PSV EindhovenPSV Eindhoven8611+1619
3AZ AlkmaarAZ Alkmaar8611+1019
4FC TwenteFC Twente8521+817
5Ajax AmsterdamAjax Amsterdam8431+1215
6FC GroningenFC Groningen8422+614
7Fortuna SittardFortuna Sittard8422-114
8HeerenveenHeerenveen9333+412
9Go Ahead EaglesGo Ahead Eagles8251+211
10ExcelsiorExcelsior9324-211
11NEC NijmegenNEC Nijmegen8233-19
12SC CambuurSC Cambuur8224-88
13FC UtrechtFC Utrecht8224-118
14Sparta RotterdamSparta Rotterdam8134-76
15TelstarTelstar8134-76
16PEC ZwollePEC Zwolle8116-154
17ADO Den HaagADO Den Haag8035-103
18Willem IIWillem II8026-162