Dijadualkan
BundesligaSepak mula: 18 Okt 2026, 12:30 PG GMT+8
Bayern Munich

Bayern Munich

VS

RB Leipzig

RB Leipzig
Ramalan
Keputusan perlawanan
Bayern Munich menang
61%

Perlawanan penuh

Keputusan perlawanan

Belum diselesaikan
Bayern Munich menang61%
  • Bayern Munich
    61%
  • Seri
    22%
  • RB Leipzig
    17%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 10:19 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Handikap

Garis Bayern Munich -2.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
RB Leipzig +2.565%
  • Bayern Munich
    35%
  • RB Leipzig
    65%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 13:19 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah

Garis 4.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Kurang 4.563%
  • Lebih
    37%
  • Kurang
    63%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 13:19 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah pasukan tuan rumah

Garis 3.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Kurang 3.566%
  • Lebih
    34%
  • Kurang
    66%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 13:19 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah pasukan pelawat

Garis 1.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Kurang 1.559%
  • Lebih
    41%
  • Kurang
    59%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 13:19 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah ganjil atau genap

Belum diselesaikan
Genap52%
  • Ganjil
    48%
  • Genap
    52%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Peluang berganda

Belum diselesaikan
Bayern Munich atau seri83%
  • Bayern Munich atau seri
    83%
  • Bayern Munich atau RB Leipzig
    78%
  • Seri atau RB Leipzig
    39%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Seri pulang modal

Belum diselesaikan
Bayern Munich menang61%
  • Bayern Munich
    61%
  • RB Leipzig
    17%
  • Pulang modal
    22%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Julat jumlah gol

Belum diselesaikan
2-3 gol42%
  • 0-1 gol
    15%
  • 2-3 gol
    42%
  • 4-5 gol
    31%
  • 6+ gol
    13%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Kedua-dua pasukan jaring gol

Belum diselesaikan
Ya61%
  • Ya
    61%
  • Tidak
    39%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Skor tepat

Belum diselesaikan
1-110%
  • 1-1
    10%
  • 2-1
    10%
  • 2-0
    9%
  • 3-1
    7%
  • 1-0
    7%
  • 3-0
    6%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Pasukan pertama jaring gol

Belum diselesaikan
Bayern Munich64%
  • Bayern Munich
    64%
  • RB Leipzig
    32%
  • Tiada gol
    4%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Separuh masa pertama

Keputusan separuh masa pertama

Belum diselesaikan
Bayern Munich menang45%
  • Bayern Munich
    45%
  • Seri
    37%
  • RB Leipzig
    18%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Handikap separuh masa pertama

Garis Bayern Munich -1.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
RB Leipzig +1.567%
  • Bayern Munich
    33%
  • RB Leipzig
    67%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 13:19 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah separuh masa pertama

Garis 1.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Kurang 1.554%
  • Lebih
    46%
  • Kurang
    54%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 13:19 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Lain-lain

Separuh masa / masa penuh

Belum diselesaikan
SM tuan rumah menang / MP tuan rumah menang39%
  • SM tuan rumah menang / MP tuan rumah menang
    39%
  • SM seri / MP tuan rumah menang
    19%
  • SM seri / MP seri
    12%
  • SM pelawat menang / MP pelawat menang
    9%
  • SM seri / MP pelawat menang
    6%
  • SM pelawat menang / MP seri
    5%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Pasaran maklumat sahaja. Tiada pertaruhan, dagangan, deposit atau jaminan keputusan.

Maklumat perlawanan

Liga
Bundesliga
Sepak mula
18 Okt 2026, 12:30 PG GMT+8
Tempat
Allianz Arena
Status
Dijadualkan

Maklumat pertembungan

Bayern MunichBayern MunichHOME
Prestasi terkini
D
W
W
D
W
Penilaian Elo1880 -13
RB LeipzigRB LeipzigAWAY
Prestasi terkini
W
L
W
L
W
Penilaian Elo1728 -20

Analisis pra-perlawanan

Penilaian kekuatan (Elo)

Bayern Munich1880
Kelebihan tuan rumah+70
RB Leipzig1728
Jurang berkesan+222

Model membandingkan Elo tuan rumah + kelebihan tuan rumah − Elo pelawat; semakin besar jurang, semakin cenderung kebarangkalian menang ke arah pasukan itu.

Kedudukan liga

# PasukanPWDLGDPts
1SC FreiburgSC Freiburg5410+1013
2Borussia DortmundBorussia Dortmund5410+713
3Bayern MunichBayern Munich5320+1211
4Bayer LeverkusenBayer Leverkusen5311+610
5RB LeipzigRB Leipzig5302+109
6FC AugsburgFC Augsburg5221+58
7Werder BremenWerder Bremen522108
8Eintracht FrankfurtEintracht Frankfurt6222-68
9MainzMainz5212+37
10SV ElversbergSV Elversberg521207
11FC CologneFC Cologne6213-37
12VfB StuttgartVfB Stuttgart5203-16
13Hamburg SVHamburg SV5203-106
14Schalke 04Schalke 045122-25
15SC Paderborn 07SC Paderborn 075113-44
161. FC Union Berlin1. FC Union Berlin5113-124
17TSG HoffenheimTSG Hoffenheim5104-43
18Borussia MönchengladbachBorussia Mönchengladbach5005-110