Dijadualkan
BundesligaSepak mula: 18 Okt 2026, 09:30 PTG GMT+8
Bayer Leverkusen

Bayer Leverkusen

VS

SC Freiburg

SC Freiburg
Ramalan
Keputusan perlawanan
Bayer Leverkusen menang
56%

Perlawanan penuh

Keputusan perlawanan

Belum diselesaikan
Bayer Leverkusen menang56%
  • Bayer Leverkusen
    56%
  • Seri
    23%
  • SC Freiburg
    21%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 22:19 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Handikap

Garis Bayer Leverkusen -0.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Bayer Leverkusen -0.553%
  • Bayer Leverkusen
    53%
  • SC Freiburg
    47%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 13:19 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah

Garis 3.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Kurang 3.554%
  • Lebih
    46%
  • Kurang
    54%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 13:19 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah pasukan tuan rumah

Garis 2.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Kurang 2.558%
  • Lebih
    42%
  • Kurang
    58%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 13:19 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah pasukan pelawat

Garis 1.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Kurang 1.557%
  • Lebih
    43%
  • Kurang
    57%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 13:19 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah ganjil atau genap

Belum diselesaikan
Ganjil54%
  • Ganjil
    54%
  • Genap
    46%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 22:19 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Peluang berganda

Belum diselesaikan
Bayer Leverkusen atau seri78%
  • Bayer Leverkusen atau seri
    78%
  • Bayer Leverkusen atau SC Freiburg
    77%
  • Seri atau SC Freiburg
    45%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 22:19 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Seri pulang modal

Belum diselesaikan
Bayer Leverkusen menang55%
  • Bayer Leverkusen
    55%
  • SC Freiburg
    22%
  • Pulang modal
    23%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 22:19 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Julat jumlah gol

Belum diselesaikan
2-3 gol40%
  • 0-1 gol
    20%
  • 2-3 gol
    40%
  • 4-5 gol
    31%
  • 6+ gol
    8%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 22:19 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Kedua-dua pasukan jaring gol

Belum diselesaikan
Ya58%
  • Ya
    58%
  • Tidak
    42%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 22:19 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Skor tepat

Belum diselesaikan
1-110%
  • 1-1
    10%
  • 2-1
    10%
  • 2-2
    7%
  • 1-0
    7%
  • 2-0
    6%
  • 1-2
    5%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 22:19 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Pasukan pertama jaring gol

Belum diselesaikan
Bayer Leverkusen59%
  • Bayer Leverkusen
    59%
  • SC Freiburg
    36%
  • Tiada gol
    5%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 22:19 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Separuh masa pertama

Keputusan separuh masa pertama

Belum diselesaikan
Bayer Leverkusen menang41%
  • Bayer Leverkusen
    41%
  • Seri
    38%
  • SC Freiburg
    21%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 22:19 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Handikap separuh masa pertama

Garis Bayer Leverkusen -0.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
SC Freiburg +0.554%
  • Bayer Leverkusen
    46%
  • SC Freiburg
    54%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 13:19 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah separuh masa pertama

Garis 1.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Kurang 1.555%
  • Lebih
    45%
  • Kurang
    55%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 13:19 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Lain-lain

Separuh masa / masa penuh

Belum diselesaikan
SM tuan rumah menang / MP tuan rumah menang34%
  • SM tuan rumah menang / MP tuan rumah menang
    34%
  • SM seri / MP tuan rumah menang
    17%
  • SM seri / MP seri
    13%
  • SM pelawat menang / MP pelawat menang
    12%
  • SM seri / MP pelawat menang
    8%
  • SM tuan rumah menang / MP seri
    5%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 22:19 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Pasaran maklumat sahaja. Tiada pertaruhan, dagangan, deposit atau jaminan keputusan.

Maklumat perlawanan

Liga
Bundesliga
Sepak mula
18 Okt 2026, 09:30 PTG GMT+8
Tempat
BayArena
Status
Dijadualkan

Maklumat pertembungan

Bayer LeverkusenBayer LeverkusenHOME
Prestasi terkini
W
W
W
D
W
L
Penilaian Elo1803 +56
SC FreiburgSC FreiburgAWAY
Prestasi terkini
W
D
W
W
W
Penilaian Elo1694 +48

Analisis pra-perlawanan

Penilaian kekuatan (Elo)

Bayer Leverkusen1792
Kelebihan tuan rumah+70
SC Freiburg1694
Jurang berkesan+168

Model membandingkan Elo tuan rumah + kelebihan tuan rumah − Elo pelawat; semakin besar jurang, semakin cenderung kebarangkalian menang ke arah pasukan itu.

Kedudukan liga

# PasukanPWDLGDPts
1SC FreiburgSC Freiburg5410+1013
2Borussia DortmundBorussia Dortmund5410+713
3Bayern MunichBayern Munich5320+1211
4Bayer LeverkusenBayer Leverkusen5311+610
5RB LeipzigRB Leipzig5302+109
6FC AugsburgFC Augsburg5221+58
7Werder BremenWerder Bremen522108
8Eintracht FrankfurtEintracht Frankfurt6222-68
9MainzMainz5212+37
10SV ElversbergSV Elversberg521207
11FC CologneFC Cologne6213-37
12VfB StuttgartVfB Stuttgart5203-16
13Hamburg SVHamburg SV5203-106
14Schalke 04Schalke 045122-25
15SC Paderborn 07SC Paderborn 075113-44
161. FC Union Berlin1. FC Union Berlin5113-124
17TSG HoffenheimTSG Hoffenheim5104-43
18Borussia MönchengladbachBorussia Mönchengladbach5005-110