Dijadualkan
BundesligaSepak mula: 18 Okt 2026, 11:30 PTG GMT+8
Borussia Mönchengladbach

Borussia Mönchengladbach

VS

TSG Hoffenheim

TSG Hoffenheim
Ramalan
Keputusan perlawanan
Borussia Mönchengladbach menang
45%

Perlawanan penuh

Keputusan perlawanan

Belum diselesaikan
Borussia Mönchengladbach menang45%
  • Borussia Mönchengladbach
    45%
  • Seri
    25%
  • TSG Hoffenheim
    30%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 00:19 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Handikap

Garis Borussia Mönchengladbach +0.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Borussia Mönchengladbach +0.560%
  • Borussia Mönchengladbach
    60%
  • TSG Hoffenheim
    40%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 13:19 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah

Garis 3.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Kurang 3.554%
  • Lebih
    46%
  • Kurang
    54%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 13:19 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah pasukan tuan rumah

Garis 1.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Lebih 1.552%
  • Lebih
    52%
  • Kurang
    48%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 13:19 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah pasukan pelawat

Garis 2.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Kurang 2.566%
  • Lebih
    34%
  • Kurang
    66%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 13:19 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah ganjil atau genap

Belum diselesaikan
Ganjil54%
  • Ganjil
    54%
  • Genap
    46%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 00:19 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Peluang berganda

Belum diselesaikan
Borussia Mönchengladbach atau TSG Hoffenheim75%
  • Borussia Mönchengladbach atau seri
    70%
  • Borussia Mönchengladbach atau TSG Hoffenheim
    75%
  • Seri atau TSG Hoffenheim
    55%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 00:19 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Seri pulang modal

Belum diselesaikan
Borussia Mönchengladbach menang45%
  • Borussia Mönchengladbach
    45%
  • TSG Hoffenheim
    30%
  • Pulang modal
    25%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 00:19 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Julat jumlah gol

Belum diselesaikan
2-3 gol40%
  • 0-1 gol
    20%
  • 2-3 gol
    40%
  • 4-5 gol
    31%
  • 6+ gol
    8%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 00:19 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Kedua-dua pasukan jaring gol

Belum diselesaikan
Ya58%
  • Ya
    58%
  • Tidak
    42%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 00:19 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Skor tepat

Belum diselesaikan
1-110%
  • 1-1
    10%
  • 2-1
    9%
  • 2-2
    7%
  • 1-0
    6%
  • 1-2
    6%
  • 0-1
    6%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 00:19 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Pasukan pertama jaring gol

Belum diselesaikan
Borussia Mönchengladbach53%
  • Borussia Mönchengladbach
    53%
  • TSG Hoffenheim
    42%
  • Tiada gol
    5%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 00:19 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Separuh masa pertama

Keputusan separuh masa pertama

Belum diselesaikan
Seri39%
  • Borussia Mönchengladbach
    35%
  • Seri
    39%
  • TSG Hoffenheim
    26%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 00:19 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Handikap separuh masa pertama

Garis Borussia Mönchengladbach +0.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Borussia Mönchengladbach +0.562%
  • Borussia Mönchengladbach
    62%
  • TSG Hoffenheim
    38%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 13:19 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah separuh masa pertama

Garis 1.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Kurang 1.555%
  • Lebih
    45%
  • Kurang
    55%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 13:19 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Lain-lain

Separuh masa / masa penuh

Belum diselesaikan
SM tuan rumah menang / MP tuan rumah menang27%
  • SM tuan rumah menang / MP tuan rumah menang
    27%
  • SM pelawat menang / MP pelawat menang
    17%
  • SM seri / MP tuan rumah menang
    15%
  • SM seri / MP seri
    13%
  • SM seri / MP pelawat menang
    11%
  • SM tuan rumah menang / MP seri
    6%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 00:19 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Pasaran maklumat sahaja. Tiada pertaruhan, dagangan, deposit atau jaminan keputusan.

Maklumat perlawanan

Liga
Bundesliga
Sepak mula
18 Okt 2026, 11:30 PTG GMT+8
Tempat
BORUSSIA-PARK
Status
Dijadualkan

Maklumat pertembungan

Borussia MönchengladbachBorussia MönchengladbachHOME
Prestasi terkini
L
L
L
L
L
Penilaian Elo1509 -92
TSG HoffenheimTSG HoffenheimAWAY
Prestasi terkini
L
L
L
W
L
L
Penilaian Elo1626 +64

Analisis pra-perlawanan

Penilaian kekuatan (Elo)

Borussia Mönchengladbach1509
Kelebihan tuan rumah+70
TSG Hoffenheim1510
Jurang berkesan+69

Model membandingkan Elo tuan rumah + kelebihan tuan rumah − Elo pelawat; semakin besar jurang, semakin cenderung kebarangkalian menang ke arah pasukan itu.

Kedudukan liga

# PasukanPWDLGDPts
1SC FreiburgSC Freiburg5410+1013
2Borussia DortmundBorussia Dortmund5410+713
3Bayern MunichBayern Munich5320+1211
4Bayer LeverkusenBayer Leverkusen5311+610
5RB LeipzigRB Leipzig5302+109
6FC AugsburgFC Augsburg5221+58
7Werder BremenWerder Bremen522108
8Eintracht FrankfurtEintracht Frankfurt6222-68
9MainzMainz5212+37
10SV ElversbergSV Elversberg521207
11FC CologneFC Cologne6213-37
12VfB StuttgartVfB Stuttgart5203-16
13Hamburg SVHamburg SV5203-106
14Schalke 04Schalke 045122-25
15SC Paderborn 07SC Paderborn 075113-44
161. FC Union Berlin1. FC Union Berlin5113-124
17TSG HoffenheimTSG Hoffenheim5104-43
18Borussia MönchengladbachBorussia Mönchengladbach5005-110