Keputusan awam · diselesaikan automatik · bukan nasihat pertaruhan
Memisahkan ramalan pihak tuan rumah daripada ramalan pihak pelawat. Jika satu pihak jauh lebih tepat daripada yang lain, model tersilap menganggar kelebihan tuan rumah.
Aliran terkini
| Liga | Model | Kadar tepat | Tepat / percubaan | Diselesaikan | Keyakinan purata |
|---|---|---|---|---|---|
| MLB | elo-v1 | Sampel terlalu kecil (n=16) | 5 / 8 | 16 | 53.9% |
| NBA | elo-v1 | Sampel terlalu kecil (n=14) | 9 / 14 | 14 | 58.9% |
| NHL | elo-v1 | Sampel terlalu kecil (n=13) | 10 / 13 | 13 | 57.0% |
| LOL | lol-elo-v1 | Sampel terlalu kecil (n=6) | 5 / 6 | 6 | 63.9% |
| NBL | elo-v1 | Sampel terlalu kecil (n=3) | 3 / 3 | 3 | 68.5% |
| NFL | elo-v1 | Sampel terlalu kecil (n=1) | 0 / 1 | 1 | 53.7% |
| Liga | Model | MAE | Pincang | Dinilai | Keyakinan purata |
|---|---|---|---|---|---|
| BUNDESLIGA | bundesliga-elo-v1 | Sampel terlalu kecil (n=0) | — | 0 | 53.2% |
| PREMIER-LEAGUE | epl-elo-v1 | Sampel terlalu kecil (n=0) | — | 0 | 52.5% |
| EREDIVISIE | eredivisie-elo-v1 | Sampel terlalu kecil (n=0) | — | 0 | 60.7% |
| EUROPA-LEAGUE | europa-league-elo-v1 | Sampel terlalu kecil (n=0) | — | 0 | 54.5% |
| J1-LEAGUE | j1-league-elo-v1 | Sampel terlalu kecil (n=0) | — | 0 | 53.1% |
| LA-LIGA | laliga-elo-v1 | Sampel terlalu kecil (n=0) | — | 0 | 53.7% |
| LIGUE-1 | ligue1-elo-v1 | Sampel terlalu kecil (n=0) | — | 0 | 52.1% |
| MLB | score-model-v1 | Sampel terlalu kecil (n=0) | — | 0 | 56.0% |
| NBA | score-model-v1 | Sampel terlalu kecil (n=0) | — | 0 | 54.0% |
| NFL | score-model-v1 | Sampel terlalu kecil (n=0) | — | 0 | 56.0% |
| NHL | score-model-v1 | Sampel terlalu kecil (n=0) | — | 0 | 51.8% |
| SERIE-A | seriea-elo-v1 | Sampel terlalu kecil (n=0) | — | 0 | 68.9% |
Aliran bulanan
| Liga | Model | Kadar tepat | Tepat / percubaan | Diselesaikan | Keyakinan purata |
|---|---|---|---|---|---|
| MLB | elo-v1 | 60.0% | 105 / 175 | 184 | 54.0% |
| NBA | elo-v1 | Sampel terlalu kecil (n=14) | 9 / 14 | 14 | 58.9% |
| NHL | elo-v1 | Sampel terlalu kecil (n=13) | 10 / 13 | 13 | 57.0% |
| LOL | lol-elo-v1 | Sampel terlalu kecil (n=6) | 5 / 6 | 6 | 63.9% |
| NBL | elo-v1 | Sampel terlalu kecil (n=3) | 3 / 3 | 3 | 68.5% |
| NFL | elo-v1 | Sampel terlalu kecil (n=1) | 0 / 1 | 1 | 53.7% |
| Liga | Model | MAE | Pincang | Dinilai | Keyakinan purata |
|---|---|---|---|---|---|
| BUNDESLIGA | bundesliga-elo-v1 | Sampel terlalu kecil (n=0) | — | 0 | 53.2% |
| PREMIER-LEAGUE | epl-elo-v1 | Sampel terlalu kecil (n=0) | — | 0 | 52.5% |
| EREDIVISIE | eredivisie-elo-v1 | Sampel terlalu kecil (n=0) | — | 0 | 60.7% |
| EUROPA-LEAGUE | europa-league-elo-v1 | Sampel terlalu kecil (n=0) | — | 0 | 54.5% |
| J1-LEAGUE | j1-league-elo-v1 | Sampel terlalu kecil (n=0) | — | 0 | 53.1% |
| LA-LIGA | laliga-elo-v1 | Sampel terlalu kecil (n=0) | — | 0 | 53.7% |
| LIGUE-1 | ligue1-elo-v1 | Sampel terlalu kecil (n=0) | — | 0 | 52.1% |
| MLB | score-model-v1 | Sampel terlalu kecil (n=0) | — | 0 | 56.0% |
| NBA | score-model-v1 | Sampel terlalu kecil (n=0) | — | 0 | 54.0% |
| NFL | score-model-v1 | Sampel terlalu kecil (n=0) | — | 0 | 56.0% |
| NHL | score-model-v1 | Sampel terlalu kecil (n=0) | — | 0 | 51.8% |
| SERIE-A | seriea-elo-v1 | Sampel terlalu kecil (n=0) | — | 0 | 68.9% |
Sepanjang masa
| Liga | Model | Kadar tepat | Tepat / percubaan | Diselesaikan | Keyakinan purata |
|---|---|---|---|---|---|
| MLB | elo-v1 | 54.4% | 1016 / 1869 | 1889 | 53.8% |
| NBA | elo-v1 | 48.7% | 19 / 39 | 49 | 60.6% |
| NHL | elo-v1 | Sampel terlalu kecil (n=13) | 10 / 13 | 13 | 57.0% |
| LOL | lol-elo-v1 | Sampel terlalu kecil (n=6) | 5 / 6 | 6 | 63.9% |
| NBL | elo-v1 | Sampel terlalu kecil (n=3) | 3 / 3 | 3 | 68.5% |
| NFL | elo-v1 | Sampel terlalu kecil (n=1) | 0 / 1 | 1 | 53.7% |
| Liga | Model | MAE | Pincang | Dinilai | Keyakinan purata |
|---|---|---|---|---|---|
| BUNDESLIGA | bundesliga-elo-v1 | Sampel terlalu kecil (n=0) | — | 0 | 53.2% |
| PREMIER-LEAGUE | epl-elo-v1 | Sampel terlalu kecil (n=0) | — | 0 | 52.5% |
| EREDIVISIE | eredivisie-elo-v1 | Sampel terlalu kecil (n=0) | — | 0 | 60.7% |
| EUROPA-LEAGUE | europa-league-elo-v1 | Sampel terlalu kecil (n=0) | — | 0 | 54.5% |
| J1-LEAGUE | j1-league-elo-v1 | Sampel terlalu kecil (n=0) | — | 0 | 53.1% |
| LA-LIGA | laliga-elo-v1 | Sampel terlalu kecil (n=0) | — | 0 | 53.7% |
| LIGUE-1 | ligue1-elo-v1 | Sampel terlalu kecil (n=0) | — | 0 | 52.1% |
| MLB | score-model-v1 | Sampel terlalu kecil (n=0) | — | 0 | 56.0% |
| NBA | score-model-v1 | Sampel terlalu kecil (n=0) | — | 0 | 54.0% |
| NFL | score-model-v1 | Sampel terlalu kecil (n=0) | — | 0 | 56.0% |
| NHL | score-model-v1 | Sampel terlalu kecil (n=0) | — | 0 | 51.8% |
| SERIE-A | seriea-elo-v1 | Sampel terlalu kecil (n=0) | — | 0 | 68.9% |
Brier ialah skor ternormal tiga kelas (0–1, lebih rendah lebih baik); belum dibandingkan dengan garis asas pasukan pilihan atau odds pasaran.
| Liga | Model | Kadar tepat | Tepat / percubaan | Brier | Diselesaikan |
|---|---|---|---|---|---|
| FIFA World Cup | wc-elo-v1 | 62.0% | 57 / 92 | 0.2567 | 92 |
| LaLiga | laliga-elo-v1 | 52.1% | 37 / 71 | 0.2773 | 71 |
| Ligue 1 | ligue1-elo-v1 | 56.4% | 31 / 55 | 0.3033 | 55 |
| Premier League | epl-elo-v1 | 41.2% | 21 / 51 | 0.3301 | 51 |
| Serie A | seriea-elo-v1 | 56.9% | 29 / 51 | 0.2834 | 51 |
| Bundesliga | bundesliga-elo-v1 | 54.4% | 25 / 46 | 0.2860 | 46 |
| UEFA Europa League | europa-league-elo-v1 | Sampel terlalu kecil (n=18) | 12 / 18 | 0.2663 | 18 |
| J1 League | j1-league-elo-v1 | Sampel terlalu kecil (n=8) | 3 / 8 | 0.2919 | 8 |
| Eredivisie | eredivisie-elo-v1 | Sampel terlalu kecil (n=1) | 1 / 1 | 0.1597 | 1 |
Brier handikap menggunakan kebarangkalian model melepasi handikap (0.25 ≈ lambung syiling, lebih rendah lebih baik). Data diselesaikan automatik yang sama seperti di atas, diterbitkan tanpa penapisan.
| Liga | Model | Kadar tepat | Tepat / percubaan | Brier | Kebarangkalian lepasi purata | Diselesaikan |
|---|---|---|---|---|---|---|
| EUROPA-LEAGUE | europa-league-elo-v1 | Sampel terlalu kecil (n=18) | 7 / 18 | — | — | 18 |
| NBA | score-model-v1 | Sampel terlalu kecil (n=14) | 11 / 14 | — | — | 14 |
| NHL | score-model-v1 | Sampel terlalu kecil (n=13) | 8 / 13 | — | — | 13 |
| J1-LEAGUE | j1-league-elo-v1 | Sampel terlalu kecil (n=8) | 3 / 8 | — | — | 8 |
| MLB | score-model-v1 | Sampel terlalu kecil (n=3) | 1 / 2 | — | — | 3 |
| LA-LIGA | laliga-elo-v1 | Sampel terlalu kecil (n=2) | 2 / 2 | — | — | 2 |
| SERIE-A | seriea-elo-v1 | Sampel terlalu kecil (n=1) | 0 / 1 | — | — | 1 |
| PREMIER-LEAGUE | epl-elo-v1 | Sampel terlalu kecil (n=1) | 0 / 1 | — | — | 1 |
| EREDIVISIE | eredivisie-elo-v1 | Sampel terlalu kecil (n=1) | 1 / 1 | — | — | 1 |
| LIGUE-1 | ligue1-elo-v1 | Sampel terlalu kecil (n=1) | 0 / 1 | — | — | 1 |
| NFL | score-model-v1 | Sampel terlalu kecil (n=1) | 1 / 1 | — | — | 1 |
| BUNDESLIGA | bundesliga-elo-v1 | Sampel terlalu kecil (n=1) | 1 / 1 | — | — | 1 |
| Liga | Model | Kadar tepat | Tepat / percubaan | Diselesaikan | Keyakinan purata |
|---|---|---|---|---|---|
| NBA | score-model-v1 | Sampel terlalu kecil (n=14) | 12 / 14 | 14 | 50.8% |
| NBL | score-model-v1 | Sampel terlalu kecil (n=3) | 2 / 3 | 3 | 54.1% |
| NFL | score-model-v1 | Sampel terlalu kecil (n=1) | 0 / 1 | 1 | 50.1% |
| Liga | Model | Pasaran | MAE | Pincang | Dinilai |
|---|---|---|---|---|---|
| BUNDESLIGA | bundesliga-elo-v1 | Jumlah separuh masa pertama | Sampel terlalu kecil (n=0) | — | 0 |
| PREMIER-LEAGUE | epl-elo-v1 | Jumlah separuh masa pertama | Sampel terlalu kecil (n=0) | — | 0 |
| EREDIVISIE | eredivisie-elo-v1 | Jumlah separuh masa pertama | Sampel terlalu kecil (n=0) | — | 0 |
| EUROPA-LEAGUE | europa-league-elo-v1 | Jumlah separuh masa pertama | Sampel terlalu kecil (n=0) | — | 0 |
| J1-LEAGUE | j1-league-elo-v1 | Jumlah separuh masa pertama | Sampel terlalu kecil (n=0) | — | 0 |
| LA-LIGA | laliga-elo-v1 | Jumlah separuh masa pertama | Sampel terlalu kecil (n=0) | — | 0 |
| LIGUE-1 | ligue1-elo-v1 | Jumlah separuh masa pertama | Sampel terlalu kecil (n=0) | — | 0 |
| NBA | score-model-v1 | Jumlah separuh masa pertama | Sampel terlalu kecil (n=0) | — | 0 |
| NFL | score-model-v1 | Jumlah separuh masa pertama | Sampel terlalu kecil (n=0) | — | 0 |
| SERIE-A | seriea-elo-v1 | Jumlah separuh masa pertama | Sampel terlalu kecil (n=0) | — | 0 |
| BUNDESLIGA | bundesliga-elo-v1 | Jumlah pelawat | Sampel terlalu kecil (n=0) | — | 0 |
| PREMIER-LEAGUE | epl-elo-v1 | Jumlah pelawat | Sampel terlalu kecil (n=0) | — | 0 |
| EREDIVISIE | eredivisie-elo-v1 | Jumlah pelawat | Sampel terlalu kecil (n=0) | — | 0 |
| EUROPA-LEAGUE | europa-league-elo-v1 | Jumlah pelawat | Sampel terlalu kecil (n=0) | — | 0 |
| J1-LEAGUE | j1-league-elo-v1 | Jumlah pelawat | Sampel terlalu kecil (n=0) | — | 0 |
| LA-LIGA | laliga-elo-v1 | Jumlah pelawat | Sampel terlalu kecil (n=0) | — | 0 |
| LIGUE-1 | ligue1-elo-v1 | Jumlah pelawat | Sampel terlalu kecil (n=0) | — | 0 |
| NBA | score-model-v1 | Jumlah pelawat | Sampel terlalu kecil (n=0) | — | 0 |
| NFL | score-model-v1 | Jumlah pelawat | Sampel terlalu kecil (n=0) | — | 0 |
| NHL | score-model-v1 | Jumlah pelawat | Sampel terlalu kecil (n=0) | — | 0 |
| SERIE-A | seriea-elo-v1 | Jumlah pelawat | Sampel terlalu kecil (n=0) | — | 0 |
| BUNDESLIGA | bundesliga-elo-v1 | Jumlah tuan rumah | Sampel terlalu kecil (n=0) | — | 0 |
| PREMIER-LEAGUE | epl-elo-v1 | Jumlah tuan rumah | Sampel terlalu kecil (n=0) | — | 0 |
| EREDIVISIE | eredivisie-elo-v1 | Jumlah tuan rumah | Sampel terlalu kecil (n=0) | — | 0 |
| EUROPA-LEAGUE | europa-league-elo-v1 | Jumlah tuan rumah | Sampel terlalu kecil (n=0) | — | 0 |
| J1-LEAGUE | j1-league-elo-v1 | Jumlah tuan rumah | Sampel terlalu kecil (n=0) | — | 0 |
| LA-LIGA | laliga-elo-v1 | Jumlah tuan rumah | Sampel terlalu kecil (n=0) | — | 0 |
| LIGUE-1 | ligue1-elo-v1 | Jumlah tuan rumah | Sampel terlalu kecil (n=0) | — | 0 |
| NBA | score-model-v1 | Jumlah tuan rumah | Sampel terlalu kecil (n=0) | — | 0 |
| NFL | score-model-v1 | Jumlah tuan rumah | Sampel terlalu kecil (n=0) | — | 0 |
| NHL | score-model-v1 | Jumlah tuan rumah | Sampel terlalu kecil (n=0) | — | 0 |
| SERIE-A | seriea-elo-v1 | Jumlah tuan rumah | Sampel terlalu kecil (n=0) | — | 0 |
Penentukuran sempurna
Apabila kami kata '70% menang', berapa kerap pasukan itu benar-benar menang? Titik yang rapat dengan garis putus-putus bermakna keyakinan model jujur. Biru = lebih baik daripada ramalan (kurang yakin), merah = lebih teruk daripada ramalan (terlalu yakin), hijau = dalam lingkungan ±5%.
Model menang/kalah · 1931 perlawanan diselesaikan (tidak termasuk yang dibatalkan)